Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek belefér heti...

Szerintetek belefér heti féldoboz sör?

Figyelt kérdés

Megengedhető heti egy féldoboz sör ( Soproni gyümölcsízesítésű 2%-os)??

Lehet ettől bajom..?

Más alkoholt soha sem fogyasztom még bulikban sem.

17/L


2012. aug. 21. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Itt az a probléma, hogy nem tudom eldönteni, vajon ez a kérdés most komoly-e, mert inkább viccnek tűnik, vagy az agyi szinten egy 10-12 éves gyereké.
2012. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Ha emellett egészségesen étkezel és rendszeresen mozogsz, akkor belefér.

Én sört nem iszok, mert nem szeretem, a finom borokat annál inkább. Néha bizony én is iszok 1-2 pohár bort. Ezen a nyáron picit többször ittam, mint máskor szoktam, de röviditalokat nem szoktam, csak, ha nagyobb alkalom van (pl. nővérem diplomaosztója után ittam). Emellett próbálok egészségesen élni.

Egyébként idén nyáron rákaptam a fröccsre, így általában nem magában iszom a bort, hanem szódával. Ez mondjuk azért jó, mert elvileg minden elfogyasztott pohár ital után kellene inni egy pohár vizet.


Szóval, ha megiszol egy fél doboz sört, és utána iszol még 2-3 deci vizet, azzal segítesz a szervezetednek.

17/L

2012. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Heti fél doboz alacsony alkoholtartalmú sörtől nem lesz semmi bajod 17 évesen.
2012. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És mit csinálsz? Hagyod tönkremenni a másik felét? Kidobod?

Mégis mi bajod lehetne tőle? Én mindennap megiszok 1-4 doboz jó hideg sört ebben a melegben, évek óta. Mégcsak be se rúgtam még tőle, kutya bajom..

Másrészt a gyümölcsös az a lájtos ízesített valami. Az üdítő kategória, nem sör.

2012. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: az alkohol hátránya nem csak az, hogy berúghatsz tőle. Azt kipihened, oszt jónapot. De mondjuk, aki éveken át rendszeresen iszik nagyobb mennyiségű alkoholt, annál többek között májkárosodás léphet fel. Ezért érdemes csínján bánni az alkohollal.
2012. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sör után még hova igyon az ember..? nagyrésze víz. 1-1 baráti sörözés alkalmával óránként járok pisilni.


kérdező, biztosan le fogsz pontozni, de őszintén remélem, hogy ez nem egy komoly kérdés. kb annyit árt a szerveztednek, mintha meginnál 2,5 deci üdítőt. tudom, hogy az alkohol gonosz (fujj, égessük el a pokol tüzén), de ez szerintem túlzás.

2012. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg még annyira sem káros mint fél pohár üdítő 250ml 2%-os gyümölcsös sör tartalmaz kemény 5ml tiszta alkoholt ennyit iszol hetente, az évente 260ml, egy nagyobb bulin 5-6 óra alatt elfogyasztok ennyit :D

Ilyen kis mennyiségben még egészséges is, tisztítja a vesét.

2012. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

most mire mész fél doboz üditővel? 1 a másik felét kiöntöd

ha meg sajnálod magad akkor ne igyál semmit még vizet se

még ha 200éven kersztül iszod se lesz töle bajod

2012. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Attol semmi bajod nem lesz. belefer
2012. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!