Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kettönket kiüt? (folyt lent)

Kettönket kiüt? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel pezsgőzni szeretnénk bb pezsgő kiüt kettönket?
2012. aug. 23. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aKKOR?
2012. aug. 23. 01:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi akkor?:D
2012. aug. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi bajunk lesz tőle?
2012. aug. 23. 01:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. Csak nem 10 évesek vagyunk? 12?
2012. aug. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igyátok meg a felét, öntsetek bele egy energiaitalt, és úgy kiüt:)
2012. aug. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még energiaitallal sem üt ki egy üveg 2 embert. Én kb. 2 hete 3 energiaitalt ittam meg(red bull, monster, hell) 3 feles vodkát 2 feles angellit 2 boros kólát és 4 sört, és nem volt semmi bajom, még csak nem is szédültem én azt mondom, hogy nem éri meg energiaitalt inni az alkoholhoz, nem azért mert hogy a taurin az alkohollal mérgező vegyületet hoz létre, az nem zavar, hanem csak azért, mert mindig mikor energiaitalt iszok, hiába iszok utána rengeteget nem rúgok be, annyit iszok, hogy már hányingerem van, lehet hányok is, de akkor sem szédülök, tudok beszélni, és mindenre emlékszek másnap mert az alkohol nyugtat, az energiaital feldob, és egyik miatt nem érzem a másiknak a hatását. Szerintem fejenként nyomjatok be egy üveg pezsgőt, vagy pedig egy másfél litereset vegyetek, ha nem vagytok tapasztalt ivók, akkor annyi már ki kell hogy üssön egy kicsit.
2012. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben egyénfüggő (szoktatok-e inni, testsúly, ettetek-e előtte, de még a hangulat is befolyásolja). Valószínüleg nem fogtok a földön fetrengeni tőle de lehet hogy megszédít. Végsősoron bármi lehet én pl vodkából szinte bármennyit legurítok, de pezsgőből 3-4. pohár után már nagyon kell figyelnem hogy ne törjek össze, burítsak ki valamit.
2012. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!