Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » SOS! Mi a teendő? NAGYON SÜRGŐS!

SOS! Mi a teendő? NAGYON SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
A barátnőm nincs hozzá szokva az alkoholos italokhoz és borozott meg pálinkázott és most cefetül néz ki. Mi a teendő ilyenkor? Én még nem voltam részeg. NAGYON SÜRGŐS ÉS NAGYON FONTOS

2012. aug. 24. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

jézusom,hány évesek vagytok ??:D

itass vele sós vizet,attól hány egy sort,vagy egy erős kávé az józanító hatású.

2012. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vizet, vizet, vizet. Itass vele sok hideg tiszta vizet. Ha hányna, jobb volna, de ne hánytasd.

Ha viszont sokat hány, akkor citromos vizet adj neki, a legjobb bele egy picike só, de tudom, borzalmas íze lesz tőle.

Ennie is kellene valamit, a legjobb ilyenkor a McDonald's, Burger King.

2012. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hideg víz amennyit csak lehet. Attól fog hányni egy isteneset és utána valami étel, tényleg jó egy meki vagy burger vagy valami ilyesfajta!!!!!
2012. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy jó erős kávé,vagy kettő meg valami jó kis kaja.

Másnapra pedig aspirin.

2012. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vízre szavazok, utánna pedig aludjon egy lavór társaságában.
2012. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok víz. Ha nem akar inni, etess vele zsíros dolgot. Utána próbáld rávenni, hogy aludjon. Ha bátor vagy, és van váltóruhád, akár fektetheted az öledbe is, hogy kicsit nyugodjon meg, ott vagy vele. Ha rosszabbodna az állapota, hívd ki az ügyeletet. Inkább szidjanak le, mint essen baja. Ja, és egy vödör legyen a közelben, meg sok zsepi.
2012. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!