Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi az a kazánkovács? Azt...

Mi az a kazánkovács? Azt tudom h sör és még?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 23:06
1 2
 1/12 Shai-Hulud ***** válasza:
Egy foglalkozás.
2012. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Foglalkozás? Ja, úgy mint a házmester (3 dl bor, 2 dl szóda).

De a kérdésbelit nem ismerem.

2012. aug. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
biztosan valami erős kell bele, pálinka vagy whiskey
2012. aug. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A kazánkovács lehet hogy szereti a piát, de szerintem itt érdeklődj ha kazánkovácsot keresel:

[link]

2012. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lilla73 válasza:
34%

Valaha volt Magyarországon egy Ganz Mávag nevű gyár. Több részleggel. Ahol többek között vonatokat is gyártottak. És vittek a KGST-országokba.

[link]

A kazánkovács a vasútépítés egyik régi szakmája.

Nem is értem, hogy egy ország ami olyan nagy múlttal rendelkezik vonatok, buszok gyártásában, most miért külföldi használt vackokat vásárol. Használt ruha, használt villamos stb. Ez a rákfenéje a dolgoknak.

2012. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 lacccci válasza:
100%

Kategória: Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok


ezért:


Kazánkovács-koktél –> fél deci whisky egy korsó sörben

2012. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
lacccccccccccccccccccci, nagyon köszi a válaszod, most már nem halok meg hülyén :) De tényleg, honnan tudtad, mert én hiába túrtam a netet.
2012. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majdnem időben írom...:D Sebaj, hátha valaki idetéved. A Thor-ban sör + vodka volt. Mi úgy szoktuk, hogy fél liter sörhöz fél deci vodkát öntünk. Szerintem nagyon finom (citromos vodkával is jó)
2013. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Wowerman válasza:
Lehet hogy ti vodkával isszátok de a Thorban biztos nem vodka volt mert barna színű volt. Lacccinak van igaza, sör és whisky
2014. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akár mennyire késett a válasz itt a valódi:

Kazánkovács bomba,

Egy pohárka Whiskey-t bele ejtesz egy korsó sörbre poharastol, majd lehajtod, az italt.

Vagy a Jäger bomba,

Egy pohárka Jägermeiter-t ejtesz egy pohár energia italba, és ezt lehajtod egy cseppig.

2014. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!