Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha Bort és Pálinkát vegyítünk...

Ha Bort és Pálinkát vegyítünk akkor erősebb lesz a bor?

Figyelt kérdés

Iható lessz??

Jobban megárt?


2009. júl. 25. 19:22
 1/9 anonim válasza:
100%
attól fejre állsz
2009. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű íze lesz :S:S:S:S , akkor már inkább pálinka magába és öblítsétek le utána borral
2009. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valami erős piát szeretnék alkotni,amitől hamar be lehet álni.
2009. júl. 25. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért kevered össze? Hányni is akarsz?

Idd meg a páleszt, oszt' jó!

2009. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

miért jó ha hamar beállsz?

1. semmi jó nincs benne

2. csak lúzernek tűnsz hogy ennyi idő alatt beálltál

3. te hülye vagy

szal szentem hagyad ezt a hülyeséget, hogy hamar be akarsz rúgni, mert én mondom nem jó ha összekevered a piákat.

2009. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

vagy próbáld a pálinkát energia itallal

rácsapsz a pohárral az asztalra befogod persze a tetejét és amikor indul meg kifelé a szénsav nahh akkor húzóra megiszod garantál jókedv 1mert a többieken röhögsz hogy görcsölnek2 szénsav hamarabb nyomja a páleszt az emésztőrendszeren szóval hamarabb üt:D

2009. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
1 deci házipáleszt kisérj le 2 deci fehér kannásborral. Ezt ismételgesd! Jóóó lesz!!!
2009. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ha már tunningolni akarod a bort akkor szerezz be tiszta étkezési célokra is használható(tehát nem denaturált)alkoholt,de azért szerintem olyan 30%fölé ne vidd a bort mert azt már sztem meg lehet érezni...jah,és sok sikert hozzá,nem lesz könnyű mert valószínüleg csak engedéllyel lehet venni pont azért hogy ne tudják hamisítani könnyen az italokat,amit meg feketén szerzel abban nem bíznék...


de ha ennyire gyorsan be akarsz rúgni akkor nyomd be intravénásan...(persze a tiszta alkoholt amit úgyse fogsz szerezni...)és ha ki is próbálod akkor marha vagy:D

2009. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon buta kérdés. de hogy válaszoljak:

-aki olyan végtelenül igénytelen, hogy ilyesmi felmerül benne, az biztos meg bírná inni, ahogy a fagyálló folyadékot is megisszák egyes vadbarmok

-igen, jobban "megárt". mindenféle értelemben.

2010. márc. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!