Ihatok zöld teát?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok azért szeretném inni mert a nagymamám mondta,hogy élénkít,és az íze is jó(ezt tapasztalatból)

Ja és azért kérdezem mert ugy tuddom van benne koffein


2012. aug. 28. 19:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődd meg egy dokinál.Lehet ajánl más fajta teát mint például szárított almából készült tea.De semmiképpen ne bolti kész zöld teát vegyél mert az semmiképp nem vesekímélő.Otthon főzzétek meg.
2012. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,de szerintem ihatok mert apukám a cappucinót is meg engedi nagymamám is ,pedig tudják a vese próblémámat. Ja és 1 éves voltunk vesevizsgálaton,azt mondák gyönyörű a vesém!
2012. aug. 29. 07:47
 13/14 A kérdező kommentje:
*1éve voltunk
2012. aug. 29. 07:47
 14/14 anonim válasza:
Japánban is isszák .. egészen kicsi kortól... és lám.. nincsenek elhízva.. gyönyörűek :).. és ott a leghosszabb az élet :)
2012. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!