Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet minőségi és jó...

Hol lehet minőségi és jó évjáratú vörösbort venni?

Figyelt kérdés

Mert ilyen nagyobb üzletekben akárhányszor nézem mindenhol csak ilyen kis 3 eurós friss évjáratú borokat látni.Mivel tudom,hogy az nem túl jó ha veszek egy üveggel és elrakom későbbre mert ugyebár ahhoz,hogy az idővel jobb legyen megfelelő tároló is kell ami nekem nincs.Szóval hol tudok venni jó vörösbort?Tehát ne a 3 eurós kategória legyen,de ne is 50-100 eurós.Ilyen 10-15 eurósak szerintem már nem lehetnek rosszak.

Egyszer ittam Chardonnay California vörösbort.Asszem 2009-es volt,na az nagyon jó volt.Olyant hol lehet kapni?(mármint Chardonnay-t)Mert Tesco-ban nem nagyon találtam.



2012. aug. 29. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel euróban írod az árakat, megkönnyítenéd a válaszadást, ha megmondanád, pontosan melyik országban is vagy.
2012. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja bocs,Szlovákiában,de közel a határhoz szóval nem gond átmenni,de szerintem senkinek nem okoz gondot átváltani a 3 eurót forintra:)
2012. aug. 30. 20:44
 3/4 anonim válasza:
a chardonnay az fehérbor...egyébként a gere féle kopár cuvee, vagy az attila merlot jó választás és elég drága is
2012. szept. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olyan könyvesboltokban ahol bort is lehet kapni (pl. Alexandra) ott elég jók szoktak lenni.
2012. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!