Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mondanátok minőségi söröket?

Mondanátok minőségi söröket?

Figyelt kérdés
Én eddig még nem ittam sok fajtát, a sopronit, kőbányait, tuborgot, heinekent kóstoltam csak. A kőbányai ízlett a legjobban. Szeretnék valami minőségit is megkóstolni(már ha ezek nem azok), mondanátok ilyet?
2012. júl. 26. 17:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lehetőleg itthon is kaphatóakat :D
2012. júl. 26. 17:19
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezek minőségiek és én szeretem: Gösser, Pilzner, Zlaty Bazant, Szalon(ez utóbbi barna sör)
2012. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Guinness

Corsendonk

2012. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Budweiser, DAB, Krombacher, Staropramen, cseh főzésű Kozel, Delirium Tremens, Radeberger, Wernesgrüner, Bitburger stb


Szalon sör meg nem minőségi :D még a barna se, csapnivaló mosogatólé.

2012. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szalon sör meg nem minőségi :D még a barna se, csapnivaló mosogatólé.

--------------------------------

:DDDD Egyetértek!

2012. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Coronita. bár lehet, hogy csak drága, és nem sok köze van a minőséghez
2012. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Megkóstoltam belőlük párat az elmúlt napokban :D A guinness nekem kifelyezetten ízlett, sokkal jobb, kifinomultabb íze volt mint az eddig kedvenc kőbányainak. A coronita is finom volt, de nem fogom a kedvenceim közé rakni :D A kozel nem jött be, olyan édes, vagy nem is tudom.


Köszi a válaszokat!

2012. júl. 30. 14:49
 8/14 anonim ***** válasza:

minőségi : Krusovice, Bitburger, Wernesgrüner, Paulaner, Pilsner Urquell, Tuborg Gold (nem green), Corsendonk, Piraat, Duvel, Kasteel, Hacker-Psychorr, Mönschof, DAB, Kronenbourg 1664, Fosters, LöwenWeisse, HB Weisbier ha a búzasört is szereted. a belga sörökről itt tájékozódhatsz : www.venenum.hu

illetve figyelj, hogy vannak bizonyos licenszelt sörök, amint írta az egyik válaszoló, hogy cseh kozel. az itteni kozel-t a dréher gyártja, nem sok sikerrel, mintahogy a löwnbraut a hofbraut, stella artoist, spatent, zlaty bazantot gössert, heinekent is itthon főzik mind, és nem sok közük van az eredetihez...

2012. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Soproni üveges, Kozel
2012. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Belga sörök! rengeteg van belőle, meg rengeteg gyümölcsös (szinte bármilyen ízben és nem olyanok, mint a Borsodi, meg a Soproni, hanem minőségi íz!)

[link]

2012. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!