Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Régen miért tojással itták a...

Régen miért tojással itták a pálinkát?

Figyelt kérdés
Öntöttek a pohárba pálinkát és egy nyers tojást rá ütöttek, mire volt ez jó?
2012. szept. 8. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Legfeljebb a hülyék itták így!Én hetvenéves elmúltam sose láttam hallottam ilyen gyagyaságot.
2012. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:

Én sem hallottam, de az orosz fiatalok szoktak „előkészítő” étkezést tartani nagy vodkázások előtt, ami pár szem héjában sült krumpliból és 1-2 nyersen kiivott tojásból áll.


Ezután állítólag rosszullét nélkül le tudnak zavarni egy üveget egy este (tudom, egyeseknek ez megy kaja nélkül is, de egyáltalán nem mindenkinek), és közben is esznek savanyúságot és majonézes (=tojásos) ételeket.


Egyébként az is lehet, hogy egyszerűen az állaga miatt. Tojáslikőr is van a világon, igaz azt még cukrozzák is.

2012. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!