Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olyan létezik hogy este 6 tól...

Olyan létezik hogy este 6 tól ittam és kb 10-hajnal 3 ig semmire nem emlékszek? Vagy valamit sikerült mellé kapnom?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és azért elég sokszor iszunk... én elég jól bírom a piát van h egy üveg vodka is simán lemegy meg jó néhány sör.. ezért is csodálkozom :/ szerencsémre voltak őrangyalaim ,de mint kiderült elég húzós este volt.

arra emlékszem hogy egy üveg bort ittam szinte húzóra aztán vagy rá 1 órára 5 liter likőrt.. és még tudom hogy 5 feles vodka is lement. ez 6-10 ig volt. innentől semmire nem emlékszem.. de mint kiderült még rengeteg sört is megittam..


2012. szept. 22. 21:59
 1/5 A kérdező kommentje:
5 deci likőrt!!
2012. szept. 22. 22:00
 2/5 anonim ***** válasza:
érdekes ifjú koromban nekem is betett a gyümölcsvodka :) pálinkáztunk és és ledöntöttem fél liter gyümivodkát aztán emlékszem, hogy átmentünk egy másik helyre onnan szünet hajnal felé tértem magamhoz ahogy a kocsiban hazafelé megyünk.szóval simán lehet.
2012. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Én volt, hogy a párommal és egy barátjával iszogattam, otthon. Magyarul biztos senki sem tett semmit a piámba, és hát... Úgy 5-6 óra kiesett. Még jó, hogy a párom elég lazán kezeli az ilyesmit, egy jót röhögött rajtam másnap. Mondjuk ha rendszert csinálnék belőle biztos máshogy reagálna, de ez egy egyszeri történet volt.
2012. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már párszor, a leghosszabb képszakadás kb. 3 óra volt, és nálam abszint okozta.
2012. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 walk w1th mee válasza:
Létezik,nálam is volt szilveszterkor 5óra kimaradás a jelenetekből,a sör+vodka+energiaital megtette hatását:D
2012. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!