Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet kommersz rumot kapni?

Hol lehet kommersz rumot kapni?

Figyelt kérdés

Hát a boltban? Lenne az elsődleges válasz. Na de ott nincs!

Van Sütő szesesital, meg Run fantázianevű izesített vodka.

Na de a kommersz Tearum vagy Aranyhajó rum teljesen eltűnt. Írtam is a likőrgyárnak (Győrbe) de nem kaptam választ.

Ez utóbbi két említett ital valódi rum volt cukornádból, míg a Run vagy a Sütő csak szintetikus.

Egyszer elmentem a Győrim likőrgyár boltjába, na de ott sem volt a szokásos 2 decis, csak 1 decis kivitel, de azóta a boltjuk is bezárt minálunk! :(

Miért tűnt el a kommersz rum a boltból? Lehet egyáltalán valahol kapni?

Nem a fehér rum vagy a méregdrága jamaicai rum érdekelne, hanem a kommersz. Colához vagy rumosmeggybe ez a jó. Na de lehet egyáltalán valahol ezt kapni?



#likőr #rum #kommersz #Tearum #Aranyhajó rum
2012. okt. 24. 18:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Bocs, de az Aranyhajó épphogy rendes rum volt, csak sajnos eltűnt a boltokból és a likőrgyár honlapján sem látom. :( Amúgy Debrecentől messze lakom, az ország másik végében, és igazából csak rumosmeggy készítéséhez kell, de nem most (nem most érik a meggy), most csak eszembejutott a dolog.
2012. okt. 25. 01:49
 12/20 anonim ***** válasza:
nagyteszkó dögig van runn-al általában. legalábbis nekem tegnap úgy tünt.
2012. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Run az van! Nekem Rum kell, nem Run!
2012. okt. 30. 18:59
 14/20 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, mire betöltöttem a 18-at, már én se találtam.
2012. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jó a bor is, a rum inkább a rumos meggybe kell, csak baromira utálom, ha alapcuccokat vonnak ki a piacról. Pl. mnegszűnt a Milky Way is. Meg a Sá-Ba szelet. Na meg jópár cucc, amit szeretett az ember. Annak ellenére, hogy a gyártó cégek megmaradtak, csak az üzetpolitika Gyurcsányi mélységekbet elér egyes cégeknél. :(
2012. nov. 1. 00:14
 16/20 Phoney ***** válasza:

Jártam ma tescóban. Olcsó barnarumból csak Baru Bay van (vagy mi, ilyen zöld-sárga címketervű) van, ebből 2000 egy 7 dl-es üveg ( = 570 Ft / 2 dl).


A Runn eltűnt, viszont visszatért az Aranyhajó, mint rumízű vodka. Höhö.


Egyébként azt mondtad, hogy nem fehérrumot akarsz. Namost jó, ha tudod, hogy az olcsó barnarum nem más, mint fehérrum karamellel. Karamellt meg te is főzhetsz hozzá otthon.

2012. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsó kösz: A TESCO-ban most körülnéztem, és tényleg vannak olcsó rumok, és Aranyhajó is van, de már nem Győrben gyártják, és nem rum.
2012. nov. 5. 19:36
 18/20 Phoney ***** válasza:
Ha több olcsó rumot is találtál, annak nagy része szerintem Rum Verschnitt (szó szerint: rumkeverék) volt. Annak ne dőlj be, általában csak 5% rumot tartalmaz.
2012. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
az Aranyhajó már nem rum? :O :(
2013. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem az, hanem aromás szeszesistal, holott az EU-belépéstől a közelmúltig valódi rum volt.
2013. máj. 6. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!