Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudnátok érveket felhozni...

Tudnátok érveket felhozni hogy miért igyak csapolt sört?

Figyelt kérdés
Nem látom értelmét, ugyanis szörnyen felvízezik.
2012. nov. 3. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Akkor rossz helyre jársz..

Ha Neked ez a véleményed, akkor miért kellene nekem Téged meggyőzni?

Ez nem az a kategória, ahol van értelme győzködni.

Ha öv becsatolásról van szó, az más kérdés. Ott győzködnélek de itt?

2012. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok erveket felhozni. En sem latom ertelmet.
2012. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ahol én ittam eddig nem volt felvizezve, én különösebben nem jobb az üvegesnél, én attól függ, hogy melyiket iszom, hogy adott helyen éppen melyik az olcsóbb.
2012. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem erre azt mondta az egyik ismerősöm, hogy a csapolt frissebb, nem áll el addig, mint a bolti, mert nincs benne tartósító. Ezért jobb ízű is.
2012. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha kocsmában iszok sört, csakis csapolt, sokkal jobb a feelingje, meg szerintem az íze is jobb.
2012. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a csapolt nagyon is jó,karakteresebb az íze.
2012. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A csapolt frissebb. A hordó a kocsmában sosem lehet túl régi és miután megbontják el is fogy jó esetben. A magyar kocsmák nagy százalékában tényleg vizezik, néhol úgy, hogy ihatatlan. Onnan láthatod, hogy színvonalas a kocsma, ha a csapolt sör drágább, mint ugyanaz üvegből.
2012. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!