Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az Unicum ugyanaz, mint a...

Az Unicum ugyanaz, mint a Jagermeister, csak magyar gyártású?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen más.
2012. nov. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyiban hasonlóak, hogy mind a kettő keserű likőr.

Nekem speciel az Unicum nem ízlik annyira, mert több benne az ürmös, én jóval keserűbbnek élem meg. Számomra a Jager sokkal harmónikusabb ízvilágú...

2012. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam, nem is értettem, miért keverik össze a kettőt.


és a Lidl-ben kapható Jager-féle és a Pennyben kapható ugyanaz? Csak más a forgalmazója? Ezekre sajnos nincs ráírva, hogy 56-féle gyógynövényt tartalmaz, így erre nem építhetek...

2012. nov. 7. 12:17
 4/6 Phoney ***** válasza:
Nem. Minden egyes márkanév (Jägermeister, Jagdtraum, stb.) más-más keserűlikőr takar. Legfeljebb az olcsóbbak nagyon hasonlítanak egymásra, mert általában mind a Jägert utánozzák olcsóbb megvalósítással.
2012. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen eléggé furcsa, hogy mind a 2 ital a keserű likőr kategóriába tartozik, mert ég és föld, a Jägermeister a kedvenc piám, az Unicumot, meg csak egyben lehúzva vagyok képes meginni, de még úgy is undorító. A Jägermeister utánzatai pedig messze nem annyira jók mint az eredeti Jäger, de az Unicumnál azért bőven jobbak, és én eddig ittam 3 féle utánzatot, és nem éreztem semmi különbséget az ízük közt.
2012. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mustafa33 ***** válasza:

A Jägermeister védett márka és csak a Mast gyártja.

Az Unicum is védett márka és csak Zwack gyártja.

Amit máskép hívnak az más.

Az Unicum keserűbb, a Jägermeister finomabb, ha édesebbet akarsz keresd az Altvater-t.

2012. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!