Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol kaphatnék kis kiszerelésű...

Hol kaphatnék kis kiszerelésű (miniüveges,2dl) vörös és rosé bort?

Figyelt kérdés
Sajnos sehol nem látok ilyeneket, csak repülőn illetve néhány vendéglátóhelyen. Kérem, ha van aki tud beszerzési helyet Budapesten, segítsen.

#bor #kis kiszerelés #miniüveg #2dl
2012. nov. 15. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aldiban vagy Lidlben lehet kapni. Nem tudom bizotosan, hogy melyikben.
2012. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az első link inkább ajándéknak való, bár én nem írtam, de saját fogyasztásra kéne. Aldiban, Lidl-ben meg fogom nézni.
2012. nov. 15. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Sikerült már beszerezni?

Az Aldiban van többféle bor 0,25-ös kiszerelésben, 299 Ft-ért.

(2.voltam)

2012. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, pénteken elmentem az ALDI-ba és vettem mind a 4 fajtából egy próbát (2 vörös, 1 rose, 1 fehér). Nagyon örültem mikor megláttam. Köszi még egyszer a tippet.
2012. nov. 19. 09:21
 6/7 anonim válasza:

Nekem ugyanez a kérdésem, de a klasszikus hungarikumokból kellene, pl. Tokaji. A Váci utcát és a repteret kerülném, normál bolti áron lehet ilyet valahol kapni?

Pl ezt:

[link]

2013. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megtaláltam, nagy CBA-ban pl. volt. :)
2013. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!