Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rumot mivel érdemes keverni?

Rumot mivel érdemes keverni?

Figyelt kérdés
Esetleg valami más ital ami olcsóbb mint a whiskey és kb olyan erős is?

2012. nov. 16. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmivel, max. koktélt lehet csinálni belőle.
2012. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy "hivatalos" keverék a rumhoz császárkörte likőrt keverve kapjuk a kevertet.Italmérésben ha kevertet kérsz ezt adják.
2012. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bumbi02 ***** válasza:

Rumot esetleg kólával. Bár erre is azt tudom csak mondani, amit a whiskyre, illetve a többire szoktam írni: ha jó minőségű, akkor érdemesebb magában inni. (pl egy Captain Morgan szerintem magában sokkal finomabb, mint keverve)


Ha keveréshez keresel italt, akkor ott a vodka. Olcsóbb mint a whisky. Bár szerintem nincs jó íze.

2012. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úúúú el ne rontsd a jó kis rumot...
2012. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kommersz sz*r, akkor kólával, az arányok attól függően, hogy mennyire akarsz becseszni. Ha jóféle, akkor tisztán, lassan kortyolgatva.
2012. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kólával; ha ütősebbre akarod akkor citrom+cukor; ha szét akarsz esni akkor 1 felest bele egy pohár sörbe:)
2012. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
FAGYLALTTAL! Bitang jó! Ki lehet próbálni...
2015. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!