Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodkától meddig érzi magát...

Vodkától meddig érzi magát kellemesen az ember?

Figyelt kérdés

Nyár végén, a kánikulában volt egy nagy hepaj a városban. Délután kezdődött, éjszakába nyúló volt.

Már a melegben iszogattam vodkanarancsot, picike vodkával, később emelkedett a mennyisége. Úgy 3-4 pohár lehetett, talán 5. Emellett még egy vodkakólát és egy boroskólát ittam az este folyamán, tehát úgy délután 5-től éjfélig.

Ekkora mennyiség elég volt hozzá, hogy táncoljak, énekeljek, vicces legyek és letagadnivaló dolgokat mondjak és billegjen a környezetem.

De hajlani 3-ra már semmi bajom nem volt, kitisztult a fejem, annak ellenére, hogy nemigen ittam vizet se és csak egyszer voltam pisilni.

17 éves lány vagyok, nagyon ritkán iszom, ezért nem tudom eldönteni, hogy ennyi ideig tartó vidámság normális-e, mert én hosszabbra számítottam volna ennyi ital után.



2012. nov. 17. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem egy eszeveszett mennyiség, és nagyjából reális is a kijózanodás. Úgy számolj, hogy ha legurítasz egy cent vodkát tisztán, azzal két, de legfeljebb három óra múlva már simán kocsiba is ülhetnél, a szonda sem mutatná ki.
2012. nov. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ittál az egész este folyamán kb 3-4 felesnyi vodkát meg némi bort. Ez semmi. Főleg ha mozogtál, sok idő eltelt 1-1 pia között, akkor ez így nuku.
2012. nov. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi vodkát iszol meg.

Ha beszlopálsz 12 litert, az örökkévalóságig kellemesen érezheted magad majd a mennyben. Gond csak akkor van, ha Patás úrhoz kerülsz...

2012. nov. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ameddig ki nem hányod. Picike vodkával, keverve, kb annyi alkoholt juttattál be a picike kis szervezetedbe mint 3-4-5 sörrel. Az h megütött normális ha szökőévente iszol.

Ha hosszabb örömöket akarsz akkor valami olyan drogot válassz amit lassabban bont le a szervezeted, bár ilyen legálisan nem igen létezik.

2012. nov. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egyrészt egyénfüggő, másrészt pedig a bevitt alkohol mennyiségétől is függ.

Ez így a te korodnak megfelelő mennyiségű volt a kijózanodás gyorsasága is átlagosnak mondható.

Vagy talán inkább lassúnak mondanám, hiszen ugye nem lettél talajrészeg és 3 órával az ivás abbahagyása után múlt el. Akiket ismerek azoknál inkább olyan 2 óra körüli persze ez a rengeteg tényezőtől is függ.

2012. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ahogy az előttem lévő írta, ha kihányod ez persze rohamosan felgyorsul, de ne akard megtudni milyen. :D
2012. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!