Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nektek is borzalmasak a...

Nektek is borzalmasak a másnaposság tünetei? Hogyan vészelitek át a macskajajt?

Figyelt kérdés

Sajnos én ha iszom, akkor másnap minden bajom van. Már hajnalban kezdődik, nem tudok aludni, csak forgolódom, depressziós leszek és másnap is egész nap levert hangulatban vagyok.


Nálatok is ez a helyzet? Hogy lehet elkerülni vagy mi másnap a bevált recept ezen tünetek ellen?



2012. nov. 19. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
en szerencsere sose vagyok masnapos :D max. egy kicsit faj a fejem xd
2012. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Szenvedünk,szenvedünk,és megfogadom ,hogy nem zabálok be és mégis...:D
2012. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk én ritkán iszok, de még is másnapos vagyok,mert reggel jövök haza a buliból.:) Jó savanyú limonádé, nagyon kevés cukival, akkor meleg tea, fájdalomcsillapító de nem mindig, én is nehezen alszok el, sokszor nem tudok elaludni reggelente, ha nem tudok aludni, akkor megfőzök, és utána alszok, vagy először alszok reggel,és utána főzés.:D
2012. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

> Sajnos én ha iszom, akkor másnap minden bajom van.

Akkor ne igyál.

2012. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A tuti megoldás a házi paradicsomlé! Legalább 1 liter/2-3 óra alatt.


Ha nincs, bolti is jó, de 100%-os legyen, hozzáadott cukorral még jobb!


És igyál sok ásványvizet!

2012. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában nem iszom => nincs másnap :)


Ugyan még félrészegen könnyen elalszom és jól vagyok, de reggel általában a konyháig nem tudok kimászni. Az ágy mellé szoktam rakni vizet/kólát esetleg gyümölcslevet. Nekem a száraz kaják, chips és társai is jók, de ha anyám húslevest főzött vasárnap, az még jobb volt.

Elvileg a zsíros kaja jó a másnapra - feltéve ha meg tudod enni.

A vitamint is mondták, hogy jó, bár nekem legutóbb délelőtt visszajött a tabletta, pedig éjjel nem is hánytam.


Neten van egy csomó praktika, ki kell próbálni. Mondjuk pl. savanyú káposzta nem mindig van kéznél, a ráivás pedig nem feltétlenül a legjobb ötlet.

2012. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be... Nekem nagyon enyhe szokott lenni a másnap, ha reggelire megiszok egy liter kólát akkor semmi bajom.

A másik megoldás (hogyha nem kell vezetnem akkor szoktam ezt csinálni), hogy nem alszom délelőtt, hanem ébren vagyok kb. du. 4-5-ig és onnantól alszom köv. nap hajnalig.

2012. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor leírták már :) Mikor hazaérsz, 1 liter folyadék, lehetőleg józanul feküdj le, aludd ki magad, ebédre(vagy amikor felkelsz) valami zsíros(bár ez elég challenge, mert általában pont azt nem kívánja az ember) és óránként fél liter folyadék, eesetleg valami fájdalomcsillapító.


Amúgy én is hajlamos vagyok rá, bár nekem nem a berúgás mértékétől függ, inkább, hogy milyen fajta piát iszom :D

2012. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ami nekem még be szokott vállni kutyaharapást szőrivel módszer: felkelés után(a többi "csodaszer" marad)de egy sör, vagy valami. Annyi, hogy még ne érezd meg. Én pl. úgy szoktam, hogy az éjszaka folyamán elfogyasztottnak kb. 1/6-a.
2012. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Apukámnak van pár módszere:

1. kutyaharapás szőrével, szóval kezded elölről az ivást.

2. tej és kovászos uborka kombó (és ha van gyomrod egy pohár sör mellé)

ezek jók. de én ilyenkor kávé, algopirin :D

2012. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!