Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudok olcsón átlátszó...

Hol tudok olcsón átlátszó 0.75 l-es palackokat és befőttes üvegeket venni? Üvegvisszaváltóból venni is lehetne? Többi lent

Figyelt kérdés

28 db. 0.75-ös üveg és kb. 40-50 db. 750 ml-es és 10 db. 500 ml-es befőttes üveg kellene nekem.


Budapesti vagyok.

Láttam már nagyon jó áron a neten, de sajnos csak Debrecen környékére szállítanak ingyen, a fenti mennyiséget többe kerülne kiszállítani, mint megvenni...


Szóval gondoltam, itt is megkérdezem, hátha van valami jó tippetek, vagy esetleg tudjátok, hogy h.lyének néznének, ha a visszaváltóból akarnék pár üveget venni...:)



Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 20. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd körbe a szomszédokat lehet,hogy náluk van otthon üres üveg én sem dobom ki mindig :: Tőlem a szomszéd néni viszi el mert ő nagy befözös . néha kapunk érte egy két üveg elrakott valamit..

A vasedény boltokban és a Tesco -ban láttam ,csak árat nem tudok mondani.

2012. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)


igen, ismerősöktől már kapok párat, nekünk is volt, de azt hittem, nem csinálok lekvárt, ezért odaadtam minden a nagyimnak - aki használatba is vette azonnal.:D

A Tescoban én is láttam, de elég horror áron...


Hát, majd megkérdezem a kisboltost, ha 5 Ft-tal többet adok üvegjéért, talán kiad nekem párat a visszaváltóból...

2012. nov. 20. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ismersz egyetemistát, főiskolást aki kollegista kérdezz rá.
2012. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint 0.75-ös üvegre.:D Befőttes valószínűbb a szomszéd néninél.
2012. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi...:D én is egyetemista vagyok... de igazából nem ismerek olyat, akinek üvegei lennének.

itt kannás bor meg sör fogy, csórók a szentjeim.:D

de ötletnek mindenféleképpen jó!:D

2012. nov. 20. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen budapesti egyetemisták csoport facen, vagy koli csoport ott is van rá esély h valaki válaszol. Sörtől amúgy drága berugni. :D
2012. nov. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Esetleg linkelnéd azt az oldalt, ami ingyen szállít Debrecenbe?
2013. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!