Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van bármi különbség ízben...

Van bármi különbség ízben olyan sör között amelyikben van kukoricagríz és amelyikben nincs?

Figyelt kérdés
Amelyikben nincs az nyilván drágább.. De megérné csak a drágább sört venni, csak hogy ne legyen benne kukoricagríz? Törődik ezzel bárki is?
2012. dec. 17. 19:58
 1/3 Phoney ***** válasza:
Persze, hogy van. A sörnek az adja az ízét, amiből készül. Hogy te észreveszed-e a különbséget, és neked megéri-e többet fizetni, azt mi nem tudjuk megmondani. Kóstolj meg minél több különböző sört, aztán eldöntheted, neked melyik éri meg az árát. Van, akinek ennél sokkal kisebb részletek is számítanak. Nem véletlenül terjednek a kézműves sörfőzdék már itthon is.
2012. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval teljesen egyetértek.

Az, hogy érzel-e különbséget, egyéni is, de azért a legtöbb ember érzi, a kérdés az, mennyire veszi ki.

Plusz szerintem nézd meg a Gyáróriások Heineken c. részét, szerintem érdekes.

2012. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát mi magyarok annyira nem érezzük rossznak azokat a söröket, amikben kukorica és származékai vannak. Az 1516-os német sörtisztasági törvényben maláta, komló, élesztő és víz lehet csak az igazi sörben. Az lenne az "igazi" sör. Én személy szerint egyre jobban érzem és annyira nem preferálom ezt a fajtát. Anno simán megittam 5-6-ot a borsodiból, de ma már nem megy. Valamiért érzem rajta ezt a kukoricadarát. A magyar sörök többsége tartalmazza. Ettől függetlenül simán lehet jó egy sör, ami kukoricadarát is tartalmaz.
2012. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!