Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 3 deci vodkától, egy deci...

3 deci vodkától, egy deci jagermeistertől és egy shottól be lehet rúgni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

èn már 1 deci vitkától fejre állnék.


szerettünk bulizni a barátaimmal mindig is. aztán eljött az idö hogy családalapítás, 2 gyereket szültem közben nem ittam egy korty alkoholt sem.

Egyik nap sógorom megkínált egy féldeci krém likörrel, ennyi elég volt hogy jót mosolyogjak.

2012. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam inni de Hát éjjel azt hiszem túlzásba vittem. Amolyan bánat piálás volt. Ez nekem is betette a ajtót becsületesen, főleg még csaj is vagyok. Komolyan szégyen. Gondoltam végülis, hogy "csak én vagyok ilyen gyenge, hogy ennyitől berúgok."
2012. dec. 23. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ attól, hogy alapból mennyire bírod a piát, és hogy mennyit szoktál inni. Én pl. sokat járok bulizni, és ennyit én még épphogy megérzek, egy picit jobb kedvem lesz, de ennyi. Egyébként meg nem szégyen, ha ennyitől berúgsz.
2012. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én már egy pár éve emelgetem a poharat, de eddig 3 sör után mindig jól éreztem magam :)))

szóval nagyon egyéni a dolog.

21f

2012. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ajánlom Shoenice22 videóit!
2012. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te jóóó éééég. Az absolut vodka-s videót néztem. Na eez beteg...
2012. dec. 26. 21:50
 7/7 A kérdező kommentje:
ÚrIsten... Köszi ! :D az egészséges életmódom megkezdődött.. "Fogyókúrám" ezekkel a videókkal sikeresen fog haladni.
2012. dec. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!