Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Whisky-t hogyan lehet repülőn...

Whisky-t hogyan lehet repülőn haza hozni?

Figyelt kérdés

Jelen pillanatban kint vagyok Amerikában és 3 napja ittunk házi whisky-t ( illegálisat ) . Nekem nagyon megízlett mert lágy selymes íze van és nem túl erős de mégis pont jó . Ilyen jó whisky-t még sose nem ittam . Jobban ízlik mint a Jack Daniel's . Aki hozta azt mondta , hogy tud szerezni még ebből a főzetből . Nagyon szeretnék hazahozni legalább 5l belőle .

Ezt hogyan lehetne megoldani ?


2012. dec. 27. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Két választásod van.

-Hazahozol 1 litert, nem szól senki semmit.

-5 litert teszel a bőröndbe, és ha a vámosok netán kinyittatják a csomagot, fizetni fogsz.


Ám ha jól tudom nincs közvetlen járat USA-ból Budapestre, így nyilván valamelyik EU-s országban átszállsz és onnan repülsz haza, akkor megúszhatod, mert hozhattad onnan is, amire nincs vám. :)

2012. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Becsempészed a feladandó bőröndödbe. Ha szerencséd van, nem szúrják ki. De mivel az amerikai vámosok eléggé tapasztaltak a munkájuk terén, így nagyon valószínű hogy észre fogják venni. Illegális dolgokat ha találnak komoly pénzbírsággal büntethetnek.. Bármennyire finom a pia, annyit nem ér meg hogy lebukj..
2012. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amerikában nagyon szigorúan veszik a reptéri ellenőrzéseket . Emellett keményen veszik az illegális italokat is .

Tehát csak csempészni lehet .


Ugye egy tusfürdő 250 ml és a sampon is és 2-2 db nem igen feltűnő . Tehát veszel 2 tusfürdőt és 2 sampont és nagyon alaposan mosd át legalább 5x és rengetegszer öblísd át . Így észrevétlenül van már 1l-red . Az ásványvizes üveg 1,5l az se feltűnő .

Akkor van már 2,5 l -ed .


Szerintem elégedj meg ennyivel mert ennél nagyobb mennyiség szerintem már feltűnő lenne.De javasolnám ne egymás mellé ragad őket , hanem szétszórva és akkor a röggegnél nem feltűnő .

2012. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!