Kezdőoldal » Utazás » Európa » EU-s országban élek. Haza...

EU-s országban élek. Haza utazom és vásárolnék otthon akkumulátort autóba. Lehet-e repülőn szállítani (Wizzair)? Nem baj-e ha borul össze-vissza az akksi?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Wizzairen tudtommal 7 kg a megengedett súly. Ennél nehezebb egy aksi, úgyhogy nem lehet repülőn szállítani.


Ugyancsak problémás, hogy sav van benne. Repülőgépen ilyet nem lehet szállítani.

2010. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet feladni csomagban futárszolgálattal (mondjuk jó drága lenne) vagy nem megy arra valaki kocsival, aki ki tudná vinni neked Mo-ról az adott országba?
2010. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb megoldás a csomagküldő szolgálat.
2010. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
anyukam USA bol magyara kuldott egy csomagot es 2,5 kg volt 34dollar ami ugye 6800 ft korul...
2010. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
elozo vagyok elfelejtettem leirni a lenyeget szoval egyszerubb ha ott veszed ahol laksz mert a szallitasi kolcseg anyi mint egy aksi egy sima aksi ugy tudom 8-10 korul van
2010. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!