Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ki mennyit ivott/iszik első...

Ki mennyit ivott/iszik első buliján?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok (fiú), most mennék szilveszterkor első bulimba haverokhoz, és nem tudom mennyit merjek inni, mert még soha nem voltam ivós bulin, meg úgy nagyjából semmilyenen, és nem akarom széthányni haverom lakását, vagy bekerülni detoxra..

Nem szoktam inni, ünnepekkor 2 pohár pezsgő, egyszer ittam pár deci házi pálinkát (~55° nálunk), attól nem hánytam meg semmi olyan bajom nem volt, elálmosodtam tőle, meg vicces volt minden. pár dolog kimaradt arról az estéről.

Szerintetek mennyit? Nem célom alkesznak lenni, de azt se akarom, hogy majd 18 éves koromban igyam le magam elsőnek, nem lenne célszerű 2 pohár sörtől benyomni..


2012. dec. 29. 01:58
 1/4 anonim válasza:
41%

Éncsak úgy elkezdtem itthon inni, 14 éves fiú vagyok.

1 liter bort ittam:D

2012. dec. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ne az ivásra koncentrálj, mert nálunk is ez volt a baj, nem volt hangulat. Csak megittuk azt az üveg Whiskey-t meg Házi pálinkát, de benyomtunk oszt vége a történetnek. Csináljatok valami mást is mert ha csak isztok, hamar bealusztok. Ha isztok, nagyon fontos hogy ne keverjétek a töményet, mer a hatása megsokszorozódik és kiüt, és csak módjával, mondjuk negyedóránként egy feles, mer ha nem vigyázol összefirkálnak amíg alszol. És egyél is közbe valamit. De ha rendes buli lesz, ne csak a benyomáson járjon az eszetek, mer annak nem sok értelme van hogy kiokádjátok a beleteket, azt mentek hazafele. Tocsogjon minden a g.ecibe, tömve legyen minden nőtény testnyílás, máj ne maradjon szárazon. Sok szerencsét a bebaszáshoz :D
2012. dec. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szilveszterkor 15 évesen ittam legelöször a legtöbbet, akkor éreztem egy minimálisan. Az 3 vagy 4 felesnyi likőrvodka, egy 2 metaxa, egy kisebb martini. De ez nagyon személy függő, kajálj elötte mindenképp valami szénhidrátot, és ne kint a hidegben piálj szénsavasat mert az könnyebben a fejedbe szállhat (bár kitudja, nem feltétlen.:D )
2012. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen ittam ittam először igazán életemben, fél üveg bortól négykézláb tudtam csak közlekedni.
2013. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!