Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aki szereti a Soproni sört,...

Retsze kérdése:

Aki szereti a Soproni sört, az mondja már meg legyen olyan kedves, hogy mit szeret benne? Miért ilyet isztok?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy a Sopronin belül az almárkát is nevezzétek meg (pl.: Démon, Citromos stb...),hogy tudjam mire gondoltok.

2013. jan. 2. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam Démont is, ízesítettet is. Rendben van az áruk, nem vagyok sörszakértő és elég ritkán is iszom,így az ízükkel sincs gondom. Teljesen normális közép árkategóriás sör véleményem szerint.
2013. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az olcsó kategóriás sörök között szerintem semmi baj vele. Bár én csak a simát fogyasztom, ha nem kulináris élvezetre vágyom, csak szimplán söröznék. :)
2013. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ez a kedvenc söröm, de a maga árkategóriájában korrekt. Nem nagyon engedhetem meg, hogy drágább sört vegyek magamnak, úgy, hogy ritkábban iszok, mint havonta, és akkor se sokat. Ez van. Amúgy amíg nem rontották el, Borostyánt vettem (jó 6-7 éve).

Plusz a szülővárosomban (is) gyártják, akkor már támogatom annyival a helyi ipart, hogy Sopronit veszek, és nem pl. Borsodit (az ráadásul kevésbé ízlik).

A másik meg az, hogy ízlések és pofonok. Az egyik ember miért a bikavérre esküszik a másik meg az aszúra a harmadik meg a szamorodnira?

2013. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 I am God ***** válasza:
A Soproni egy jó sör, el van találva, de a drehert meg a stellát meg sem közelíti szerintem.
2013. jan. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a sima sopronit, és az 1895 sopronit is szeretem, 200 ft-ért nagyon jó íze van, szemben a bőcsi szennyvíztisztitó hányedékaival... de nem csak ezeket iszom, előszerettel fogyasztok belga kézműves söröket, a német és a cseh márkákat is, szóval azokhoz viszonyítva sem rossz ám. a barna sör valahogy nagyon kevés jön,be így ez sem, az ízesített sörökről meg az a véleményem, hogy az nem sör, csak üdítő....
2013. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sima sopronit régen szerettem de kb 50 üveg minőségi sör (kézműves, import) után nem találom valami jónak. Soproni1895-öt régen is, most is nagyon szeretem finom íz, no kukoricadara nálam a legjobb magyar nagyüzemi sörré teszi ráadás az ár 240Ft körül nem sajnálok rá.
2013. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gabor9 ***** válasza:
Én az Arany Ászok és a Löwenbräu mellett a Sopronit szeretem a legjobban. Ittam Fekete démont is egyszer, az nem jött be. Viszont az original szerintem nagyon jó!;)
2013. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!