Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szereti valaki az uncicumot/va...

Szereti valaki az uncicumot/valaki meg bírja inni?

Figyelt kérdés
Én nem. Meg lehet valahogy szeretni?
2012. aug. 21. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki tízesével issza minden nap, én csak akkor iszom, mikor rossz a gyomrom, nem a kedvencem, de nem is kell küzdenem vele, hogy lemenjen.
2012. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Baromi sokan szeretik az unicumot, rengeteg fogy belőle. Köztük vagyok én is.:) Amihez nem érzel késztetést, azt miért kéne megszeretni. Fogyaszd azt, ami alapból ízlik. Egyébként próbáltad már a nextet, vagy most az új unicum szilvát? Azért kérdem, mert ezek sokkal ihatóbbak, úgy értem nem annyira keserű. Gondolom a keserű ízzel van problémád?:))
2012. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Next az tök finom szerintem. A simát csak ritkán iszom meg.
2012. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ritkán iszom, mert nekem kicsit drága. Nemrég megkóstoltam a szilvás Unicumot, hát az szerintem fenomenális.
2012. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szüleimnek kedvence.

Életemben egyszer ittam,egyetlen egy 4 centest.Hosszas okádás követte...

2012. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Arra használom amire való: gyomorkeserűnek. Ha baj van a gyomrommal, vagy nem esett jól a kaja, ledöntök 3centet, és rendbehoz. Az íze olyan semmilyen. Létezik sokkal rosszabb keserű is, de röviditalként fogyasztva sem kiemelkedő, mert a merő keserűség mögött nincs semmiféle növényi íze, ez meg nem ér meg annyi pénzt, mint amennyit elkérnek érte. 4-5 növényből én csináltam már legalább ennyire keserű, de mégis zamatos, gazdag ízű házi keserűt. Akit érdekel a recept, írjon privátban...
2012. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 doboszoli ***** válasza:

Kifejezetten kedvelem, de csak jéghidegen.

Tesztelgettem már a szilvást is, ízlik, de nem sok köze van (ízileg) a klasszikus Unicumhoz.

2012. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát megbírom inni, de csak ha egybe becsapom kortyolgatva undorító, én inkább a Jägermeistert preferálom, Unicum szilvát, meg nextet még nem ittam, de egyszer ha akciós lesz és épp lesz egy kis pénzem amit arra elverhetek akkor megkóstolom, mert ahogy olvastam a nexten annak elvileg a Jägerhez hasonló íze kell hogy legyen.
2012. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én a 3 féléből a hagyományos Unicumot szeretem.A Next-et kóstoltam már,de az nemigazán ízlik.Ha jó kedvem lesz,megkóstolom a szilvásat is.

Leginkább az utóíze miatt szeretem.Ha jó az ember ízlelőbimbója és tudja,hogy mit iszik,akkor érzi az összetevőket.Ugyanez van a hp-val is.A lényeg,hogy kortyolva az igazi.Az biztos,hogy a mai Unicumok messze vannak a régi Unicumtól.Nekem még van itthon egy cuki kis 3 centes gömbüvegben régi Unicum.Van vagy 35 éves.

2012. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Régen Én sem bírtam meginni,de egyszer komoly gondok akadtak a gyomrommal.Akkor kínkeservesen lement egy feles.Akkor rendbevágta a gyomromat.Azóta semmi gyomorbajom nincs és nehéz kajákat is meg tudok enni.Terápia szerűen alkalmanként iszom.
2012. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!