Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem tudom kihúzni a parafadugó...

Nem tudom kihúzni a parafadugót a borosüvegből, mit csináljak?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom kihúzni a bornyitóval
2013. jan. 3. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Probáld meg befelé nyomni az üvegbe..
2013. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szeretném belenyomni mert sok nekem egyszerre egy üveg bor, és ha sokat várok szétmálik. jártam már így nem is egyszer.
2013. jan. 3. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Átöntöd másik üvegbe a bort és lezárod... -_-
2013. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha lenne másik üvegem..
2013. jan. 3. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nem mondod, hogy egyetlen egy, akármilyen másik zárható üveg sincs a lakásban??
2013. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsolt75 ***** válasza:

Egyszerű pedig, ha nincs egy olyan dugóhúzód amivel ki tudnád húzni, kénytelen vagy benyomni. Ha ez se felel meg akkor kénytelen leszel nézegetni az üveget, mert egy darabba nem tudod kiszedni.


Egyébként a dugó nem oldódik a borba, másrészt ha olyan soká fogy el a bor akkor úgyis tönkremegy lezáratlanul még a hűtőben is.


Javaslom keress valakit aki segít meginni aztán nyomjátok be azt a dugót :-)

2013. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!