Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy üveg Louis Roederer Reims...

Egy üveg Louis Roederer Reims Brut pezsgő mennyit érhet? Találtam, és nagyon réginek tűnik (kép, részletek lent)

Figyelt kérdés

A cimkén nincs semmi évszám. Két számsor van rajta:

E.P. 300058

N.M. 3.642.242

Azt szeretném tudni, hogy vajon milyen évjárat lehet, és mennyit érhet.


[link]


[link]



2013. jan. 6. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a standard pezsgője a LR-nek, bolti áron kb. 30-40€ az aktuális (3-4 éves). Ez egy nem évjáratos pezsgő, a két szám közül az utóbbi a szőlő származására utal (hogy melyik szőlőtermelőtől vette a cég), az előbbi pedig gondolom a termelési sorozatszám. Ha eddig jól volt tartva (végig pincében), még biztosan nagyon finom, a LR egy remek márka! Tartsd fényhez, hogy mennyi üledék van az üveg alján (kevés még normális, ha több, akkor esélyesen kuka), tiszta-e a folyadék, ilyenek. Sajnos van esély rá, hogy az évek során szétesett a pezsgő, ezt csak kóstoláskor fogod biztosra tudni.


Szerintem idd meg alkalomadtán, itt Magyarországon, ahol a z emberek fő kérdése inkább az, hogy Törley vagy BB, nem igazán lenne esélyed ezt értelmes áron eladni.

2013. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Újonnan" 15.500.-Ft egy üveggel. Ha valóban régi, ennél sokkal többet érhet. Szerintem vidd be egy borszaküzletbe, ott talán meg tudják mondani.
2013. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bock bisztróban a nyugatinál segitenek : Ha kell ők akár át is veszik ..
2013. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A schaumwein habzóbor nem pezsgő! Ami azt jelenti hogy úgy nyomják bele a szénsavat nem a palackban képződik.Ezért jóval olcsóbb is!
2013. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!