Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért "kell" a fiataloknak...

Miért "kell" a fiataloknak alkoholt fogyasztani? Miért fogyasztanak?

Figyelt kérdés
Csak mert azt hiszik menők? Vagy egymást akarják felülmúlni? Mikor jön el az az idő amikor a bebaszás nem lesz menő?
2009. aug. 30. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hehe minap egy 15 16 év körüli kiscsajt az árpádhídi hévmegállóban a peronon!!! két haverja hánytatott, kb. 600 ember szemere láttára este fél nyolckor.

Egy pillanatra felmerült benne hogy odaszolók kell e segítség mint egészségügyis, vagy hogy legaább vigyék el onnan, de inkább hagytam a dolgokat. Ha neki ez nem volt elég szégyen...

27/N

2009. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem menőségből hanem egyszerűen jó érzés berúgva lenni mert az embernek jó kedve lesz tőle és feloldódik (na jó a legtöbb embernek anélkül is jó kedve van és a legtöbben nem is olyan gátlásosak na ők nemtom mér isznak azt tőlük kell megkérdezni)
2009. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De legtöbben csak azt MONDJÁK.. egy üveg bacarditól nem lehet berúgni.. és nem tudom mi jó benne.. ha tényleg be vagy rúgva akkor nem emlékszel semmire.. akkor miért jó h elveszted a fejed? jah és a másnaposság...
2009. aug. 30. 14:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

jó,én 15 éves vagyok,lány és bevallom,hogy ritkán szoktam inni társaságban,de tudom,hogy hol a határ,hogy mennyit szabad innom...

de vannak olyaok akik 1 pohár pezsgőtől "fejreállnak"(habi)...mert ez a menő,hogy ő most be van rúgva,és igy nyugottan tud pasizni,hogy nem ku**ázzák le...

2009. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
50%
Nem tudom miért isznak a fiatalok, én jövő hónapba leszek 15 éves, és alkoholt soha nem szoktam inni. A sört, bort, és a likőrt már megkóstoltam, de nem voltam tőlük elragadtatva. Emiatt én inkább drágább, jó minőségű üdítőket iszok. Fanta, Mirinda, 7Up, Cola,és rostosok.
2009. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, te voltál már részeg?


A részegségtől a memory fail-ig (amikor kiesik minden) nagyon hosszú az út. Legalább 5 feles átlagos esetben.


Ha valaki simán részeg, mindenre emlékszik. Ez a belépőszint, innen lehet fokozni az élvezeteket.


De kérdem én, te anno mikor fiatal voltál miért fogyasztottál alkoholt? Na azért fogyasztunk mi is amiért te anno.

Ja, hogy te anno nem piáltál? Akkor nem szóltam...

2009. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat mindenkitől de annyira röhögök (vagy sírok) hogy az hihetetlen :D:D:D:D::D


ma 14:54:

Te ugye poénkodtál?? :D:D:D:D

1.: Nem az íze miatt piál az ember.

2.: Jó minőségű üdítők :D:D:D:D Akkor milyen a rossz?

2009. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, én akármennyit ittam eddig, mindenre emlékeztem mindaddíg, amíg akaratomon kívűl le nem csukódott a szemem. Amúgy meg szerintem a legtöbben nem is isznak annyit, hogy az baj legyen.
2009. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Csak úgy megjegyezném, hogy bebaszás és bebaszás között van különbség...

Nem hisszük azt, hogy menő, jól esik, és ha a barátaiddal vagy, megbízható társaságban, akkor még egy nyomorult erdőszélen, hidegben és kényelmetlen körülmények között is képes vagy egész este jól érezni magad. Egyébként meg ha aznap nem alszol, nem leszel másnapos, illetve egy éjszaka végighányás után az okosak rájönnek, hogy mégis elég eljutni a spicces állapotig, utána jobb leállni, mert csak elcseszel egy estét, a hülyék meg meghalnak...

2009. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Az előző vagyok!

"de vannak olyaok akik 1 pohár pezsgőtől "fejreállnak"(habi)...mert ez a menő"

Ez a sorrend? Mert ha előbb áll fejre és úgy issza az alkoholt, akkor tényleg hamarabb jön a jó hangulat. :P (csórók praktikái)

2009. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!