Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 14 évesen egy sörtől, kevés...

14 évesen egy sörtől, kevés bortól és két üveg pezsgőtől meg lehet annyira részegedni, hogy az ember ne emlékezzen semmire?

Figyelt kérdés
Barátnőm ki van akadva, mert külön szilvesztereztünk, s reggel neki mindenki azt mondta, hogy az éjjel összefeküdt a csávóval, akivel aludtak. Ő viszont azt mondja, hogy nem emlékszik semmire ebből. Gonosz szívatás vagy tényleg megtörtént? És kérlek ne mocskoljátok a barátnőmet, hogy ennyit ivott, soha nem történt ilyen vele, az a balgyökér társaság vitte bele. 14/L :)

2013. jan. 27. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, berúghat annyira. Am add át gratulációmat neki, iszik assetudja mit cinál. No comment!
2013. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy a 2 üveg pezsgőt 0:00 és 3:00 között itta meg.Így a véralkohol szintje egy átlagos (14% os) pezsgővel számolva is 4,25%!

Következmények:komolyabb egészségügyi következmények, életveszély, halál

És ehhez még nem vettük a sört és a bort.

Nagyon is lehetséges hogy összefeküdt az illetővel.

2013. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok sznoboskodni, hogy mekkora menő a barátnőd, meg hogy nem létezik olyan szó, hogy balgyökér.


Két üveg pezsgő egy 14 éves lánynak k*rva sok. Persze ha 8-tól reggel 4-ig itta meg és 120 kiló akkor nem vészes, de ha átlagos alkatú és 3 órán belül itta meg, akkor hullarészegség az eredmény.

2013. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát én 26 évesen sem biztos,h emlékeznek bármire ennyi pia után...már a ket üveg pezsgő is baromi sok egyedül..
2013. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ennyit meg tudna inni. Már rég kórházban lenne alkoholmérgezéssel.
2013. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 1 üveg pezsgőtől is matt részeg vagyok, nemhogy kettőtől, és akkor a sör és a bor még nem is keveredett vele. Pedig 24 éves vagyok, nem 14, és megjártam már jó pár bulit. Igen, létezhet olyan, hogy nem emlékszik rá. Nem vagyok rá büszke, tapasztalatból mondom. Szerencsére ezt 23 évesen sikerült elérnem, és a párommal, akivel évek óta együtt vagyok. 1 üveg bort ittam. Így is szégyellem magam, ha arra az estére gondolok.

Nem mocskolom, mindenki követ el hibákat (kisebbet-nagyobbakat), a kérdés az, hogy tanul-e belőle.

2013. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Biztos tanult bel[le, mert felmerült már a lehetőség, hogy terhes. Nagyon aggódom érte, úgy tűnik, mintha kezdene megőrülni. Már öngyilkossággal is próbálkozott, pedig régebb olyan életvidám volt. Sajnálom, hogy egy rossz társaság egy nap alatt tönkre tud tenni egy életet.
2013. jan. 27. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 94kg vagyok és férfi mégis ha meginnék annyit 3-4 óra alatt, akkor elég szépen hánynék, feltéve hogyha normál 10-14% alkoholtartalmú pezsgőről van szó, emlékezetkiesésem nem lenne, mert az nekem csak a töménytől szokott lenni, de mindenkinek máshogy működik a szervezete, és egy 14 éves lánynak, akinek feltételezem hogy a testtömege nincs 50kg ez k*rva sok életveszélyes állapot, vagy halál is lehetett volna a vége.
2013. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 pezsgő után egy átlagos ember is elég szépen berug, nem hogy egy 14 éves lány. Furcsa hogy nem hányta ki. Majd írd le pár hónap mulva hogy terhes lett-e. A srác mit mond róla? Ha terhes lett nyirjátok ki a srácot aki megerőszakolta. :)
2013. jan. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz,hogy annyit ivott.Most 29 éves vagyok,huszas éveim elején elég sokat buliztam ittam,de ennyitől még én is kórházba kerültem volna.
2013. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!