Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyon egy tapasztalatlan...

Mit igyon egy tapasztalatlan ivó, hogy ne legyen rosszul?

Figyelt kérdés
Tudom elég gáz, hogy valakinek még 20 évesen sincs tapasztalata ivás terén,(gondolom sokan szóhoz sem juttok most) de az igazat megvallva soha nem voltam oda a piálásért. Családdal szoktam alkalmakkor egy-két pohár alkoholt inni, de úgy igazán nagy mennyiségben még soha nem ittam. Egyik barátnőmmel viszont nemsokára elmegyünk végre bulizni. Jól szeretném magam érezni, kicsit elengedni magam, levetkőzni a gátlásosságomat, de el szeretném kerülni a hasfájást és a hányást. Pálinka tuti lesz, és arra lennék kíváncsi, hogy hány pohárral ihatok meg, hogy ne legyek tőle rosszul? Igaz itthon már ittam, de a szagát nagyon nem bírom.
2013. febr. 5. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
ne keverd, és nem lesz semmi baj.
2013. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké, ezt én is tudom, de sztem nem fogom bírni, ha csak ezt az egyet iszom egész este.. valami mást biztos lehet rá inni, nem?
2013. febr. 5. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyfélét igyál, ami lehetőleg nem valami pancsolt szesz, hanem jobb minőségű, közben igyál vizet vagy üdítőt, előtte egyél rendesen, mert üres gyomorral jobban fejbevág az ital.

Van, hogy "sunyi" az ital, csak itatja magát, aztán hirtelen rosszul érzi magát az ember. Úgyhogy lassan igyál és figyeld a változást magadon. Egyéni, ki mennyit bír, de ha nem vagy nagy piás, akkor kevesebb is elég lesz. Ne akarj versenyezni tapasztalt ivókkal, a saját érdekedben.

2013. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szénsavas italokkal pedig külön vigyázz, főleg a pezsgővel, nagyon nem jó mással keverni.
2013. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tíz felest megittam simán és nem hánytam. Javaslom ha a szagát nem birod akkkor ne szagold mikőzben iszod, én sem birom a pálesz szagát amúgy.
2013. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalt ivók egyik titka hogy hanyagolják a legtöbb házi páleszt. :D Nekem 1 üveg pezsgő, 1-2 sör a kedvenc péntek esti kombóm. Könnyen csúszik, aránylag olcsó és könnyű vele eltalálni a határokat.

Vodka-narancs is egész könnyen csúszik a legtöbb embernek.

2013. febr. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 felestől én másnap a detoxikálóban ébrednék. Ha 40-60 kg vagy töményből bőven elég 3 deci a túlzott jóhangulathoz szerintem. De majd kitapasztalod, viszont pálinkával nehéz eltalálni a határt lévén erős pia.
2013. febr. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sört csakis sört!)
2013. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kezdő ivóként én is a sört mondanám, vagy jó gyengére kevert vodka narancs, vagy whisky kóla, töményet tisztán ne igyál még.
2013. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
alkoholra vagy az után energia italt nehogy igyál !!!!!!! attól leállhat a szíved!!!
2013. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!