Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 20 fős születésnapi bulira ti...

20 fős születésnapi bulira ti mennyi alkoholt vennétek és milyet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire italozós a társaság, és mit szeret...


Egyébként vennék mondjuk 2 üveg pezsgőt, hogy koccintáskor jusson mindenkinek, 6 üveg bort, és mondjuk 1-1 (1l) üveg vodka, tequila, jäger, pálinka, whiskey.

Így ha úgy számolod, mindenkire jut 4 deci tömény és 3-4 deci bor, ennek elégnek kell lennie...


Ha nem annyira alkoholista a társaság, akkor 1-2 üveggel kevesebb tömény is elég.

2013. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy kezdődne, hogy 3 karton sör, 4l jäger, a többi meg ahogy sikerül.
2013. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja a sört kihagytam :D:D:D eszem sok...
2013. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, bocsi azt kihagytam, hogy a mennyiség az kb. 3 órára kell hogy elég legyen, mert utána mindenki átmegy egy másik szórakozóhelyre, szóval 9-től éjfélig kell kitartson. Elég piás a társaság egyébként. :D
2013. febr. 6. 23:05
 5/10 anonim ***** válasza:
és milyen korcsoport?
2013. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1-1 liter Vodka, tequila, pálinka, Jäger, whisky az 5 liter, ami 20 embernek fejenként nem 4, hanem csak 2.5 deci tömény, de 3-4 órára az is bőven elég, pláne borral meg pezsgővel.
2013. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 a-gergő-egy@ válasza:
ha eléggé piálósak akkor egy kis pálesz egy kis vodka és 4 karton sör!! annyinak elégnek kell lennie XD
2013. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én sört vennék igénynek megfelelően, és mindenki hozzon egy üveg valamit - így lenne borotok, töményetek is bőven.
2013. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én semmit, ezzel terelném őket jó irányba, de kapnának meglepően jó és "vicces" alkoholmenteseket (kardamomos tea stb.).

Amit nem: ?Vodka, tequila, Jäger, whisky


Amit talán mégis a VÉGÉN: pálinka, Unicum illetve finom magyar sör és bor (nem keverve), hogy még simán elérjenek a buliba, és ne billegő disznó sereget kelljen éjfélkor terelgetni a táncos bulizás helyett.

2013. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg apádat az is biztos alkoholista....
2013. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!