Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miket ihat egy 54/55 kg és...

Miket ihat egy 54/55 kg és 175 cm magas lány?

Figyelt kérdés

legfőképpen a tömény italokra vagyok kíváncsi(pálinka)

Mennyit ihatok ebből, hogy ne legyek rosszul?

Eléggé vékony alkat vagyok és még soha nem ittam nagy mennyiségben, szóval nem tudom mennyit bírnék.


2013. febr. 7. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mióta függ a magasságtól, hogy ki mit ihat?
2013. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Attól nem, de a vékonyságtól igenis függhet.


Hááát, töményet ne nagyon, de ha már érzed, hogy hányingered van, úgy hagyd abba!

2013. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
100%
Bármit ihatsz, de ha nem vagy tisztában a határaiddal, akkor 30-40 percenként max. 1 ital (1 feles, 2 dl bor, 1 korsó sör), és amikor már „jól vagy”, abbahagyod. Előre nem lehet számokat mondani, legfeljebb annyit, hogy 3-4-et meg tudsz inni bármiből, ami 50%-nál nem erőzebb. Persze láttam már felnőttet 3 sörtől kiakadni, mert fáradtan ivott.
2013. febr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg arra figyelj nagyon, hogy ha már jókedved van, ne akarj még és még inni, mert egy ponton túl már csak rosszabb lesz.
2013. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy buliról van szó, akkor gondolom, az eltart jó pár órán keresztül, igyál meg szerintem óránként 1 felest 4 órán át, aztán mérd fel az állapotodat, hogy rendben vagy-e. Csukd be a szemed, mert könnyen lehet, hogy úgy egyébként még jól vagy, de ha a szemed becsukod, akkor hányingered van már, nekem sokszor van ilyen. Így nem lehet eldönteni, hogy mennyit bírsz, mert minden ember más, ismerek olyan 55kg-os lányt, aki simán megiszik 1 óra alatt 4-5 felest komolyabb gond nélkül, és ismerek olyant is aki 2-tól úgy berúg, hogy a világát se tudja, de ezek szélsőséges esetek, valószínűleg te a 2 között leszel.
2013. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!