Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Budapesten jó pub vagy kávézó?

Budapesten jó pub vagy kávézó?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, ami színvonalas, stílusos, de nem túl sznob vagy drága, az ember kellemesen elengedheti magát és inkább fiatalok, egyetemisták látogatják és élénk közösségi élet folyik, ismerkedni is könnyű. Hallottam olyan kávézóról is, amelyet főleg ELTE-s fiatalok látogatnak, ha valaki erről tud valami infót (hol van pontosan, mi a neve), azt is megköszönném.

2013. febr. 11. 08:34
 1/5 jackson666 ***** válasza:
31%
ilyen nincs amire te gondolsz a stilusost meg kell fizetni budapesten sőt a szart is szóval..ismerkedni meg ne ismerkedj ilyen helyen mert azthiszik nyápic vagy.-D
2013. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Estleg egy próbát megér az Instant romkocsma, van kávézó része is..

Az, hogy mi mennyire drága vagy megfizethető az egyéntől függ.

2013. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyetemistáknak kávézó?! Viccelsz?!

Te egy kocsmát keresel. A 11. kerület belváros közelibb része (ahol még jár a 4-6) tele van kocsmákkal, amit főleg egyetemisták látogatnak. (meg esetleg csövik)

2013. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első hülyeséget ír! Én is főleg a romkocsmákat tudom ajánlani, amiknek már inkább olyan pub-os feelingje van. Az ilyeneket főleg a fiatalok pénztárcájára szabják, rengeteg az olcsóbb "helyi specialitású" és a különböző akciós ital, és hangulat általában nagyon szuper. És miért ne ismerkedhetnél?! Nagyon is jófej és nyitott fiatalok vannak ilyen helyeken, nem egyszer unalmamban én is elugrottam a Szimpla kert nevű romkocsmába egyedül, és remekül összespanoltam 4-5 ott söröző egyetemistával, ez egy teljesen természetes dolog, az emberi kapcsolatok nem az égből pottyannak, pont az a piperkőc az aki magának való és zárkózott az emberek felé.
2013. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az egyetemisták az alsó árkategóriájúba mennek, ah egyáltalán megengedhetik maguknak.

A kollégiumok büféiben, klubjaiban, a könyvtárban tudsz ismerkedni, a pubokba fix társasággal mennek, ott nem illik.

2013. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!