Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Többedszer olvasok olyan...

Intrepid kérdése:

Többedszer olvasok olyan kérdést, amiben röviditalban oldott gumicukorról van szó. Mitól jó az?

Figyelt kérdés
Ismerem a gumicukor ízét, kedvelem is, a röviditalokat is, de a kettőt összeházasítani, - nos azt nem tudom elképzelni.
2013. márc. 9. 02:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem akkor félreérted, mert nem oldva van benne a gumicukor hanem csak bele van áztatva.

Ez amúgy semmitől sem jó csak divat a tizenévesek közt, mert azt hiszik hogy ettől jobban be lehet rúgni és milyen cool.

2013. márc. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Phoney ***** válasza:
100%
Nem jó, de a fiataloknak lényegében mindegy, hogy mit isznak, amíg érdekes és le tudják nyelni. 2 másik gagyi ital sikere is alátámasztja ezt, a vegyes alapanyagú (nem 100% agávé) tequiláké és az abszinthamisítványoké.
2013. márc. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az abszintek eredetiségéről egyébként mindenki legalább annyira meg van győződve mint arról hogy a Fütyülős az pálinka. Ennyit a nagy átlag italismeretéről.
2013. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bumbi02 ***** válasza:
71%

Na igen.. elkezdtem múltkor olvasni a Fütyülős összetevőit és ha jól emlékszem úgy kezdődött: Vodka...


Amúgy egyszer poénból kipróbáltuk mi is, mert sok helyről hallottuk. Igazából pont olyan íze volt a gumibékának, mintha whiskyt ittunk volna mellé. Szóval semmi meglepő, felejthetetlen ízkavalkád nem jött elő.

2013. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem undorító! Belemegy a piába a gumicukor műanyag íze és ihatatlan lesz. :(
2013. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy Fütyülősön már sokat nem ront...
2013. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

nos, elmondom, hogy nem csak tinik nyomatják. nálunk a céges bulin egy 30 éves csaj kapott tőle alkoholmérgezést :)


személy szerint utálom a pia ízét, így elviselhetőbb, ha már mindenáron muszáj berúgni :)

akinek nem ízlik ne egye, nem kötelező.


annyi piát szoktam csak ráönteni, hogy beszívja mindet, tehát ehető legyen, inni már ne kelljen. egyébként mindenkinek ízlett aki megkóstolta.

2013. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szentem a vodka sokkal jobb fantával a pálesz meg magába. Nekem abszolút nem jön be az a fura íz..a kérdezőnek van igaza,külön-külön jó és kész.
2013. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!