Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csajok, ti mennyi sörtől...

Csajok, ti mennyi sörtől "álltok be"?

Figyelt kérdés
Kb 50-55 kilós csajok, hány üveg sörtől rúgtok be?

2013. márc. 17. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1 üvegnél már érzem, de semmi bajom, 3 üvegnél már spicc. Ennél tovább még nem mentem, de gondolom 4-5 üveg már kiüt.


50 kg, 160 cm, 21 éves lány.

2013. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
4-5 üvegtől már részeg vagyok de még nem teljesen ha csak sörről van szó, pl sima normál soproniról akkor az 5 üveg után vagyok úgy részeg hogy még tudom mit csinálok, tehát nincs képszakadás sem. Ha iszok mellé töményebbet akkor már gond van, de ha csak töményet iszok, abból is kell egy pár mire elkezdődik a képszakadásos rész. Egyszerűen bírom az alkoholt, nehezen rúgok be. pedig 54 kg körül vagyok, 167cm és 20 éves.
2013. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem szoktam inni, de kolis koromban egy doboz sör elég volt, hogy beájuljak, szívószállal ittam meg:S

Vékonnyal, nem vastaggal!;)

2013. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
3-4
2013. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már egy fél decitől teljesen berúgok.
2013. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első 5 litert egészen jól, aztán a 6. után elkezdek kötekedni.
2013. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hangulattól és előzményektől függ.

mostanában házisörökön "élek", hetente megiszok 2 korsóval (nem is feltétlenül egy alkalommal), megszoktam: így aztán kb. 4-5 korsó kell, hogy szétlegyek. az 5.nél már folyós az agyam, 6.-nál meg pfű. de el sem megyek idáig, elég nekem max. 3 korsó/alkalom.


egyszer előfordult, hogy annyira depressziósak voltunk ismerősömmel, hogy doboztól kiterültünk. pedig kajáltunk is közben.

máskor pedig másik ismerősömmel (szintén női mája van :D) fejenként bevágtunk 5 korsót és semmi. kb. mintha 1-et ittunk volna. pedig nem is ágyaztunk meg neki kajával. persze akkor nyáreste volt.

2013. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*hogy 2 doboztól (fejenként annyi) kiterültünk
2013. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Berúgni nehéz ha csak 2-3%-os a sör, de szívószállal 3-4 doboz már nagyon nagyon jó kedv.

Ha 5%-os akkor 3-4 doboz szívószállal és elestem a biciklivel.

2013. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!