Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy működik a metroban a...

Hogy működik a metroban a vásárlás?

Figyelt kérdés

Ha én most teszem azt bemegyek a vállalkozói igazolványommal, meg az összes többi papirral ami kell, akkor egyből vásárolhatok? Jó lenne...

ÉS még annyi, hogy a metroban röviditalok is vannak ugye? Meg sör-bor minden ami kellhet egy kocsmába..?

SAjnos eléggé eladósodott a vállakozás és most jutottam pénzhez. Győrben hol van még italnagyker ami ilyenkor nyitva? SOS!

Előre is köszi!


2009. szept. 18. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igényelni kell egy METRO kártyát, ha van, a bejáratnál le kell húzni akkor beenged, a fizetésnél is lehúzzák, és csak úgy vásárolhatsz ha van kártyád
2009. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy nincs metro kártyám. Tul.képpen ez a kérdésem..

DE azért köszi :)

2009. szept. 18. 16:53
 3/9 anonim válasza:
100%

kártyát helyben igényelhetsz, pár perc.

am a google mindig segít ;)

[link]

2009. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! TErmészetesen nálam is a google volt az elő :) Ez a paksi csak 3-ig van, úgyhogy már eleve kilőttem :) MEgyek a metroba? Pia is van ott ugye?

KÖSZI

2009. szept. 18. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ott pia, és a területileg illetékes metro fogja a kártyát elkészíteni. Ha oda mész, akkor azonnal megkapod a kártyát, ha nem, akkor majd küldik, de akkor is vásárolhatsz, ha bemutattad a papírokat, ekkor napi kártyát kapsz (egy papírra felírják a kártyaadatokat).

Tehát mehetsz, és igen, van rövidital is ott.

2009. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

NA ez konkrét válasz volt! VÉGRE!

Köszi szépen!

2009. szept. 18. 18:02
 7/9 Kankalin ***** válasza:

Jelezném, hogy a Metro drágább, mint az Auchan vagy a Tesco...

Tesóm kártyával mentünk kb 1 hónapja vásárolni, de a megszokott termékeket amikhez ragaszkodom, és tudom az árát, drágábban árulták.

2009. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Az a jó a Metróban, hogy szokott lenni mennyiségi kedvezmény, pl vegyél meg 6ot vagy egy egész raklappa, és akkor olcsóbb. Egyébként tényleg nem olcsóbb, mint a többi multi.

És rengeteg tökjó pia van!! XD

2009. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kankalin ***** válasza:
Remek lenne egy raklap mosogatószer! :)
2009. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!