Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jack daniels megéri az árát,...

Jack daniels megéri az árát, milyen az ize?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 22:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
67%
Nekem konkrétan gumi íze van, de valaki kedveli, úgy issza mint a vizet. De az összes whiskey íze szinte ugyanolyan....de ha mégis ennél döntenél, inkább chivas regal-t vegyél.
2013. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Úúúúúúúúú de megéri a Jack. Nekem az a kedvenc rövidem, édeskés inkább az íze, nem olyan keserű.
2013. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
lórúgás
2013. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Első,mindem whiskey-nek ugyan olyan az ize? Hol élsz Te?

Valóban a Chivas Regal a legjobb,szerintem is! De az nagyon drága.

A Jack teljesen megéri,nagyon finom.

Tessék kipróbálni ;)

2013. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Hogy a fenébe lehet összehasonlítani a jack daniel's-t a chivas regallal? Két tök másmilyen ital..
2013. márc. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Az ízét a mainstream italok iránti elvárásokkal elvárásokkal összhangban lőtték be. Ennek megfelelően, semmi karakterességet nem várhatunk tőle. Az ilyen italoknál fontos, hogy az íze ne ébresszen különösebb érzelmeket a laikus fogyasztóban, mert az megosztaná a célközönséget és ez semmiképpen nem hatna pozitívan az eladásokra. Az átlag fölé éppen belőtt ára a prémiumérzetet kívánja megalapozni, hiszen a laikus fogyasztói szemlélet szerint, a drágább jobb. Ez a kicsivel az átlag föle belőtt ár, remek marketingfogás.


Azonban ha kizárjuk a marketing által bennünk támasztott érzelmeket, rá kell jöjjünk, hogy egy meglehetősen jellegtelen itallal van dolgunk. Ez első körben nem is lenne nagy hiba, hiszen akár azt is mondhatnánk hogy, ez a szűrt íz a márka jellegzetessége. Azonban, a sajnos nem csak nyomokban fellelhető mellékíz, számomra megbocsájthatatlan. Ha már egy átlag felé árazott termékről beszélünk, akkor az a minimum hogy ilyen hibákkal ne bírjon.


Alapvetően nem beszélhetünk egy kirívóan rossz italról, mint például a piros Johnnie Walker, azonban azt kell mondjam, hogy az árát semmiképp nem éri meg. A reális értékét én 3000-3500 forint körülire tenném.


Ha azt mondod Jack Daniels, azt mondom Gentleman Jack.

Ha azt mondod 6ezer alatt, azt mondom Jameson.


Ezek minden szempontból jobban megérik.


Körülbelül ennyi a véleményem a JD-ről.

2013. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Phoney ***** válasza:
100%
Valamivel kevesebbet ér az áránál; eddig kivétel nélkül minden más amerikai whisky jobban ízlett ebben az árkategóriában – a trükk az, hogy a fogyasztó ebben az árban csak ezt az egy amerikai whiskyt ismeri. Ahogy az előző írta, a Chivashoz hasonlóan egy rém unalmas ízű ital, bár annál azért jobban megéri az árát.
2013. márc. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

a chivas tényleg teljesen más, az íze jobb mint a jack-é de drágább is .

De a jack is finom de általában én kólával iszom szval tökmindegy. Ennyivel már vehetnél egy üveg Jim-et is tök ugyanaz mint a Jack :)

2013. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

Nagyon megéri,olyan kellemes édeskés karamellás az íze,ugyanakkor érzed a tömény szeszt is.


Nekem olyasmi,mint egy gyógyszer,vagy gyógyital a szó nemes értelmében.Abban a kategóriában a legdrágább,de a legjobb,nem vagy másnapos,csak "fáradt",de nem fáj a fejed,nem émelyegsz. Szóval megéri az árát.


Ha esetleg olcsóbbat,de jót akarsz,akkor a Kárpátia barack pálinkát tudom javasolni,az is rohadt jó és szintén nem vagy másnapos tőle.

2013. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem meg a Jack Daniel's sokkal jobb mint a Jim Beam. A Fehér Jim Beamnél bármilyen Whiskyt szívesebben megiszok, még az olcsó kanadaiakat is. Egyébként szerintem kb. annyival kerül többe, a Piros Johnnie Walker-nél, Meg a Ballentines Finestnél, amennyivel jobb is, tehár kb. annyira éri meg az árát amennyire azok, az alap 6000Ft/0.7l ár szerintem rohadt sok érte, de a most pl.: sparban 4500Ft díszdobozban, az viszont már korrekt ár érte, mint ahogy a Piros Johhnie is alapból 4200 körül van a 0.7-es az sok érte de most tescoba 3400Ft díszdobozba, annyiért az is korrekt. A Jamesont meg valahogy egyáltalán nem érzem másnak mint a piros Johhnie-t szóval számomra az nagyon nem éri meg az árát, illetve a másik meg a fehér Jim Beam ami, szerintem még az akciós árát sem éri meg.
2013. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!