Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Borosüvegre kell gravíroznom,...

Borosüvegre kell gravíroznom, tudnátok segíteni jó szöveget kitalálni hozzá?

Figyelt kérdés

Munkatársam kért meg, hogy gravírozzak neki borosüvegre. A feleségének szeretné adni, és azt mondta rám bízza az egészet, de legyen rajta valami olyan szöveg, hogy amikor rá néz, akkor mindig jusson eszébe, hogy tőle kapta. Húsvétra is adná, meg "csak úgy" is, szóval nem baj ha kicsit húsvétos témájú a szöveg. Szóval valami rövid és szép üzenetre lenne szükségem, mellé meg rakok valamilyen virágos lepkés motívumot. Nem jut semmi jó eszembe, tudnátok segíteni? :)

Előre is köszönöm! :)



2013. márc. 28. 18:11
 1/2 anonim válasza:
Ne csináld meg neki,mert köcsög,és valószínűleg nem is szereti a feleségét,mert akkor nem másokat kérne meg maga helyett.Meg az is,hogy "mindig jusson eszébe, hogy tőle kapta"-mért neked kéne ilyen szöveget kitalálni?Ez nem túl személyes?
2013. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megcsináltam már. :) azért engem kért meg erre, mert nekem van gravírozáshoz cuccom. :) és azért bízta rám, mert ha nincs "megkötve a kezem" akkor általában sokkal szebb dolgok szoktak kisülni, mint amikor pontosan meg van adva, hogy mi az elképzelés. :)
2013. ápr. 15. 21:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!