Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sió "frissen préselt" garancia...

Sió "frissen préselt" garancia. Hogyan működik, nem mennek csődbe?

Figyelt kérdés
A Sió új reklámjában pénzvisszafizetési garanciát ígérnek annak, akinek nem ízlik az új cucc.. ergo ha én híján vagyok ízlelőbimbónak, és önbecsüléssel, akkor visszaviszem és azt mondom, hogy nem jó, akkor visszakapom a pénzem? Nem vágom, valaki elmagyarázná, hol a buktató? :)

2013. márc. 30. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Kevesen vannak akik még ha nem is ízlik, veszik a fáradtságot egy ilyen kis értékű terméknél az ár visszatérítésére. Azok pedig akik rosszindulatúan visszakérik az árát, csak egyszer tudják eljátszani. Másodszor már senkinek nem hiszik el, hogy ha elsőre nem ízlett, másodszor miért vette meg...


Mellesleg esetenként az a párszáz forint nem teszi tönkre a vállalkozást.

És emellett hidd el, a csalókat és azokat, akiknek valóban nem ízlik, szóval azok miatt az árvisszatérítés árát sokszorosan beépíti a sió is az áraiba. Szóval mindenki aki vásárol, az emiatti magasabb árak miatt kifizeti a csalók árát is.


Mint minden, szó szerint minden termék és szolgáltatás árában benne van ez a tétel is.

2013. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ezt ki sem próbálják az emberek. Most képzeld el, ha az lenne a reklám, hogy nem vállalnak rá garanciát, és eszünkbe ne jusson visszavinni...hányan akarnák visszavinni. Szerintem nagyon sokan. De így senki nem akarja. De aki szereti a Siót, és ezt veszi ezer éve, az úgy is megissza, és nem talál semmi kivetnivalót.
2013. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem győztetek meg, de azért ment a zöld kéz :D

1.: akkor elmegy egy másik boltba és beváltja ottt, ott még elhisszik :D

Jöhetnek még a válaszok :)

2013. márc. 30. 20:41
 4/5 anonim válasza:
Nem a boltba kell visszavinni, hanem ki kell tölteni egy formanyomtatványt, ahhoz hozzácsatolni a vásárlás blokkját és azt elküldeni egy megadott címre. Ők elbírálják, majd visszaküldik a pénzed.
2013. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
o.O
2013. ápr. 24. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!