Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet, hogy gond van az...

Lehet, hogy gond van az enzimeimmel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy alkoholista, kb. másfél éve iszok, és általában csak hétvégente, nem voltam még detoxon, mégis úgy érzem, hogy ki van készülve a májam. Abba is hagytam az ivást, kb. 2 hónapig nem ittam, majd múlt héten újra kezdtem, de csak egy kicsit ittam, egy doboz sört, és mégis másnap feszes, és kemény volt a májam, utána Szombaton ittam 4cl whiskyt, akkor nem is kellett másnapig várjak, utána kb. fél órával már szúrkált a májam. Elvileg nem lehetne rossz állapotban, mert ahhoz több évig kéne napi szinten inni, de mégis nincs rendben valami, lehetséges, hogy baj van a májenzimjeimmel?

2013. ápr. 3. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy kinek mennyi alkohol után készül ki a mája azt nem lehet tudni. Lehet, hogy a tiednek ez is sok volt. Konkrétan milyen "bajra" gondolsz a májenzimjeiddel kapcsolatban?
2013. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt pontosan nem tudom, csak hallottam, hogy ha valakinek baja van a májenzimekkel, akkor egyáltalán nem szabad innia, ezért gondoltam, hogy lehet hogy nekem gond van, mert ennyi alkoholtól nem kéne ilyen bajom legyen.
2013. ápr. 3. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha aggódsz, akkor irány a doki, majd ő megmondja, hogy mi az ábra.
2013. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!