Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Edzés mellé gond, ha ilyen...

Edzés mellé gond, ha ilyen kekszet eszek? (cukormentes)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem edzeni és már régóta nem eszek süteményeket és semmi olyat, amiben cukor van, vagy fölös kalória. Az érdekelne, hogy ha van ilyen kekszem (házi), azt ehetem-e egyszer-egyszer reggelire, vagy sem.

A keksz a következő alapanyagokból készül:


20dkg liszt

15dkg zabpehely vagy zabkorpa (néha fele/fele)

10dkg kókuszreszelék

1 tojás

20dkg vaj

1/2 csomag sütőpor

folyékony édesítőszer


Mivel valamivel csillapítani kell az édesség iránti vágyamat :P ezért ezt szoktam eszegetni és most is van pár darab, viszont a fehér liszt miatt aggódok. Szeretném, hogy látszódjanak az izmaim. Ebben gátol az a kis liszt?

Előre is kösz a válaszokat!



2013. márc. 4. 17:23
 1/8 Robi.88. ***** válasza:

Feltetelezem h nem az egeszet akarod megenni egyszerre:)

H érted h reggelire? csak ezt? v rendes kaja és par szem keksz, mert ha ebben a felbontasban akkor sztem nem mennyiseg, ugy h nem lehet gond belole.

2013. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem csak ezt. Most épp próbálok valami étrendet kitalálni az edzés mellé. Ebédre csirke csirke hátán rizzsel már megy, de nyilván többféleképp elkészítve, hogy ne legyen unalmas. Reggelin még gondolkozom. Általában Dr. ÖTKER :D műzlitt eszem tejjel, vagy túrót, esetleg kefirt... Szóval ezen még alakítanom kell. Ez a keksz meg olyan baromi finom, hogy egész nap enném. Csak az a fránya liszt tart vissza :D De amúgy nem eszem meg mindet egyszerre. Csak pár szemet.
2013. márc. 4. 17:50
 3/8 Robi.88. ***** válasza:

Neten rengeteg minta étrend van abbol sztem tudsz csemegezni:)

Azért a 20 deka vaj sem a legjobb benne:D

2013. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De szerintetek, egyem meg 10 óraira, vagy hagyjam otthon s vigyek mást?
2013. márc. 4. 18:44
 5/8 Robi.88. ***** válasza:
Tul sok hasznos dolog nincs benne szal ha belegondolsz akkor szinte csak szénhidrat
2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A zab és zabkorpa az elég hasznos, mivel tele van valamilyen vitaminokkal és az lassan felszívódó szénhidrát. Többek között még az emésztést is segíti. Szóval igazából a liszt meg ahogy említetted, a vaj az, ami gondot okozhat.
2013. márc. 4. 20:29
 7/8 A kérdező kommentje:
szénhidrátból meg testsúly x 4, vagy testsúly x 6 kell egy átlag embernek. Viszont nem mindegy, hogy az milyen szénhidrát. K*cs*g liszt :D elrontja az örömömet
2013. márc. 4. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


cukros müzli helyett egyél zabkását vagy rántottát

2013. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!