Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért drágultak ilyen rohamosa...

Miért drágultak ilyen rohamosan a kannás borok?

Figyelt kérdés
700-800 Ft-nál járnak... Kicsit több mint 1 éve kb. fele ennyibe kerültek.
2013. ápr. 9. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A kenyér is kétszer annyiba került, akkor épp ez a pancsolt lötty, miért lenne olcsó. Ennyi pénzért meg már bort is kapsz.
2013. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kisboltba is 650-ért kapsz. Tescoba olyan 500max. Nálunk nem drágul bár én nem szoktam venni, nem bírom...
2013. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tavaly 420-volt kisboltba :O
2013. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Most a tescoban is 700.- ft a koccintós...nem szoktunk venni, de úgy megakadt a szemem, hogy ez is már ilyen drága.

Szegény hajléktalanok, még többet tarhálhatnak, kukázhatnak, hogy meglegyen a napi adagjuk.

Viszont az államkassza biztosan gyarapodik...

2013. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zs. válasza:
A tavalyi év viszonylag gyenge termése miatt kevesebb a bor és emiatt emelni kellett, még a sz@r kannást is..
2013. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Koccintós drágulásáról Bartos István is panaszkodott, pedig őt aztán nagyon érzékenyen érintette, hiszen a kedvenc nedűjéről beszélünk. Ő is inkább Cimborát vett helyette.
2013. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már tényleg minőségi árban adják ezt a mocskot. Bár szerencsére nálunk van egy kisbolt, ahol a 2literes fehér az "csak" 580, de a Tescoban is meg a Spárban is láttam, hogy már 700 ftba kerül.. 4 éve még volt amikor akciósan a Spárba 265 volt...
2013. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!