Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehetne 0.7l es Jack...

Hogy lehetne 0.7l es Jack Danielt osztálykirándulásra csempészni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok képben a mai osztálykirándulásokat tekintve... Átkutatnak benneteket? A palackos vizet is megszagolják? :)
2013. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már szerencsétlen :D Nyilán nem fogja az ofő leellenőrizni a táskáitokat... ha meg mégis, amit igencsak kétlek, akkor beleborítod egy k*rva ice teás üvegbe. veszel egy 1.5 litereset, mindjárt vihetsz 2 whiskey-t is.
2013. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hálózsákba akarom szerintetek jó ötlet?
2013. máj. 7. 22:51
 4/19 anonim ***** válasza:
akár oda is mehet :D
2013. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

én anno például a sört a pótcipőimbe rejtettem :D zoknit húztam rájuk és nem látszott mi van benne :D


Nestea-s módszer jó, aztán rejtsd a ruháid közé szépen.

2013. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

tusfurdos flakon.

de inkabb a Jack Danielst tiszteljetek meg azzal, hogy kulturaltan iskolai programon kivul osszeultok es szepen HIDEGEN, jeggel kulturalt poharakbol megisszatok.

2013. máj. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 01:16

Alsó-közép kategóriás whisky, azért ennyire nem kell túlozni, csak mert divatos :D

2013. máj. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval egyetértek. Szerintem elég sz.r tisztán
2013. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

ma 11:35

Mi az, hogy tisztán? Szóval te is üdítőkkel kevered? :S Elég gáz... én amit nem tudok meginni mert szar, azt nem iszom meg, nem bu.ziskodom bele a narancslevet meg a többi édes szutykot.

2013. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Igen, koktélba keverem, mert tisztán nem elég jó. Nem b*ziskodás. HA rajtam múlik, nem ilyet veszek, de ha kapok vagy ez van (házibuliban pl.), akkor igenis koktélt készítek belőle és úgy iszom.


Amúgy whiskey-be narancslé? Mivan? Te eszednél vagy?


U.i.: én szeretem behűtve, tisztán inni a minőségi alkoholt, de a fent említett nem annyira jó, hogy el lehessen viselni úgy. Karcos. Szóval ha neked lecsúszik, mert nincs ennyire kifinomult ízlésed vagy éppenséggel azt sem tudod, milyen egy jobb whiskey, nem az én bajom. De légyszíves ne pattogjál, hogy más nem bírja meginni, mert egyszerűen nem jó.

2013. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!