Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehetne 0.7l es Jack...

Hogy lehetne 0.7l es Jack Danielt osztálykirándulásra csempészni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 22:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem pattogás, félreértés, bocs. Csak itt olvasom, hogy rengetegen megveszik az olcsó, kommersz piákat, és energiaitallal meg ilyen szutykokkal isszák, lényeg a berúgás... a bu.ziskodást erre értettem. Fogalmam sincs mivel keverik a whisky-t, a narancs jutott eszembe. A fent említett italt nem szeretem, szerintem a minőségi whisky valahol 12-15 év között kezdődik... ezért nem iszok whiskyt buliban. Egy véleményen vagyunk, csak félreértettük egymást...
2013. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Rengeteg whiskey-s koktél van, ami nagyon kellemes amúgy, pl. mentás vagy gyömbéres ízhatású.


A cukros sz*rokat ki nem állhatom, magában sem iszom meg, nem hogy az alkoholt rontsam vele. Az energiaitalra meg egyenesen rá van írva, hogy tilos alkohollal keverni, úgyhogy egészségére a sok kisokosnak.

2013. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hatos vagyok. jo ennel vannak dragabb whiskey-k is, de azert szerintem nem lehet valami kellemes dolog elpocsekolni egy kb hatezer forintos (ha 7 deci asszem.) piat ugy hogy egesznap fo a taskajaban mindenfele flakonokban aztan megigyak melegen... azert ennel a jack tobbet er szerintem :)
2013. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ugyan, interneten már 4.700-ért hozzá lehet jutni, szóval azért annyira nem vészes.
2013. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ma 14:06

A Jack egy olcsó whisky :D Meglepődnél, ha tudnád, milyen ára van a minőséginek. A whisky drága, ha csak a berúgás a cél, inkább bor...

2013. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
istenem tudom, hogy nem draga whiskey tekintetetben de ot-hat ezer forintot kidobni az ablakon se kene ra
2013. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
Harmadik éve iszok osztálykiránduláson, és egyszer nem volt rá példa, hogy átkutassák a táskákat, idén mondjuk fél decis töményeket vittem, de 2 éve 6 sört, meg egy üveg bort, tavaly egy 0.7-es Metaxát, idén meg a felesek mellett még vettem sört meg Jägert is boltban, és úgy sétáltam be, volt hogy észre vették a tanárok, de leszarták.
2013. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:35

igen, ezért írtam, hogy a bor jobb megoldás. úgy emlékszek, te is azt írtad, hogy nem viszkizniük kéne. ma mindenki azt hiszi hogy kötekedni akarok? :DD

2013. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Balanus_concavus ***** válasza:
rektálisan
2013. máj. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!