Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen piákat vigyek osztályki...

Milyen piákat vigyek osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Szeretnénk csapni egy jó nagy bulit! 10-12 ezer értékbe 3 embernek! Szeretjük a sört, és a rövidet! 20 doboz sörre és két üveg rövidre gondoltunk( 0,5 +0,7 deci)? Csak nem tudjuk hogy milyenek vannak ennyiért! Az egyik biztos hogy whisky lesz...

2013. máj. 13. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Whisky? Ha nem ittatok még igazi 12+ éves whiskyt, akkor szerintem elég nektek a Ballantines, előfordulhat hogy ízleni is fog. Kólával/energiaitallal inni szerintem csak a czigányok és a suttyók szokták, de ha nektek úgy ízlik, nyugodtan. Csak a szénsavra ügyeljetek, attól hamarabb üt. Olcsó egyébként. Ha képes vagy érte kiadni 6K-t, akkor lehet Jack Daniels is, az már iható kategória.


Én másik töménynek egy vodkát vennék, mert az a kedvencem. Stolichnaya, Absolut, Russian Standard, Finlandia közül válasszatok szerintem, a Kalinka-Royal vonalat ne erőltessétek, mert nagyon tré. Attól lejjebb meg egyenesen ihatatlanok vannak csak.


Ha az édesebb dolgokat szeretitek, akkor jéger, egyértelműen. Házilag jobb gyomorkeserűt csinálok, de finom ez is. Ha a keserűt szeretitek, akkor Unicum alá ne adjatok.


Sörből én Kőbányait vinnék. Olcsó, és szerintem az itthoniak közül az egyik legfinomabb.

2013. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20 sör, az kb. 4 ezer Ft ha nem vesztek se túl olcsót, se túl drágát, vagyis marad kb. 8 ezer 2 üveg töményre, szerintem keressél valami jó akciót, és akkor annyiból kijön egy 0.7-es Jäger és egy 0.7-es Jack, azt azokkal jól lesztek. Én is húsvétkor vettem ezekből 1-1 0.7-est és 7500-ból kijöttek akciósan.
2013. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ivilicious ***** válasza:
vodka. tiszta, íztelen,nem fog forogni a gyomrod tőle legközelebb, mint pl ha sok jgéert iszol,biztos megutálod egy időre,vagy örökre.
2013. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A vodkát utálom! akkor jager helyett valami finomat mondanátok?!
2013. máj. 14. 16:27
 5/12 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Szerintem is hülyeség keverni kólával meg mindenfélével keverni! Én tisztán szeretem..:)
2013. máj. 14. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el: jó piákat akarsz inni, vagy beb*szni, mint az állat?

Jó pia-->komoly whisky(7 éves Jack-től)

Beb*szás--->Pezsgő+energiaital

2013. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jéger helyett nemigazán tudok mást. Most mondhatnám hogy Benedictine, vagy hasonlók, de egy bebaszáshoz az túl drága.


Esetleg a Hubertus. Közkedvelt a bulizósok körében, mivel olcsó, tömény, és se nem finom, se nem szar. Tipikus édes valami, amit lehet üvegből nyakalni. Egyébként én a helyedben ragaszkodnék a vodkához. Ha nem szereted (ami egy whiskykedvelőnél nagyon érdekes) akkor vegyél gyümölcsöset. A ribizlis Finlandia például hihetetlen jó.


Ha tényleg csak berúgás a cél, akkor vegyetek fejenként két üveg olcsóbb vörösbort, de NE dögöt. Ha hárman vagytok, akkor 3000Ft lesz max. Igyátok üvegből úgy ahogy van.

2013. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én whiskeyből Tullamore Dewra vagy Jamesonra szavaznék, sörből Sopronira. Én másik rövidnek egy igazi pálinkát vennék (nem fütyülős pancsot). Bár ezzel így már lehet, hogy nem fértek bele a költségvetésbe.
2013. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 19:38

Ezzel együtt már nem férne bele... minőségi házi pálinkáról ritkán hall az ember sajnos, boltiból pedig az igazán jó pálinka, ami tényleg 100% pálinka, és még finom is, az 8-10000/L-nél kezdődik... olyat buliba vinni szerintem bűn.

2013. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 rowdy94 válasza:
szomszédbácsi pálinkája.vagy vegyetek fütyülős,nem vészes az ára, de pálinka és ha kell üt. (:
2013. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!