Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen italt vigyek osztálykir...

Milyen italt vigyek osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ti mit szoktatok vini, vagy vittetek osztálykirándulásra, mikor fiatalok voltatok? Sört nem szeretnék... vm rövidre gondoltam, de írhattok bármi félét.
2010. máj. 16. 17:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
Fogadjunk Baktára jársz... :D
2010. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Üditőt.
2010. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
83%
Rostost kisfiam :)
2010. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Fogadjunk, hogy nem! :D Miért te igen?


Am az üdítő alap...,de te is tudod, hogy nem arra gndoltam. Valami építő jellegű hozzászólásod nincs? Mert arra még kiváncsi is lennék.

2010. máj. 16. 17:49
 5/27 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, Kisapám!
2010. máj. 16. 17:50
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

Én Jégert vittem meg Cherry-t :)


Most voltunk nem rég és NEM buktunk le :)


16L

2010. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
bármit vihetsz végülis, csak akkor ne legyen átlátszó az üveg.
2010. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

16/L-nak

szerintem a tanár csak jófej volt, de biztos levágta h mivan. Éppen csak hagyott benneteket, h érezzétek jól magatokat.


A kérdezőnek: Ahogy írták jéger, esetleg házipálinka, gin.

Viszont a bort is javaslom, jó hangulatot csinál, de nem lesztek tőle nagyon padlón, hogyha tudtok mértéket tartani.


Illetve, persze éljetek, igyatok, érezzétek jól magatokat, de ne arról szóljon az egész, hogy s*gg részegen fetrengtek a saját hányásotokba.

Dumáljatok, röhögjetek, felelsz v merszezetek, sokkal szebb emlékek maradnak így.

2010. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Mi hubit vittünk. A fél üveg tele volt, amikor a tanár lenyúlta (további sorsáról nem tudunk, a tanár nem volt hajlandó nyilatkozni, de másnap annyira fáradt volt, csak úgy dülöngélt :D), de a másik fele elég volt egy gyereknek ahhoz, hogy elájuljon :D stabil oldalfektettük, nehogy megfulladjon, ha esetleg hánynia kell :D
2010. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
67%
Ásványvizet. Főleg, ha meleg lesz, az a legjobb szomjoltó. Mi nem piáltunk, nem hinném, hogy arról kell szólni egy kirándulásnak, hogy hogyan tudjuk eltitkolni az alkoholt, ki fog előbb hányni tőle stb. sőt, ez inkább szánalmas.
2010. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!