Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kb 70%-os abszinttal mennyitől...

Kb 70%-os abszinttal mennyitől lehet berúgni?

Figyelt kérdés
ha mondjuk egy felest iszom, attól még teljesen józan maradok, ugye?

2013. máj. 20. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.Józan ak
2013. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*Nem,józan akkor vagy, ha a véralkohol szinted 0.
2013. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké, akkor úgy kérdezem, hogy attól még magamnál leszek, ugye?
2013. máj. 20. 18:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen
2013. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlen. Ha nem ittál előtte alkoholt sokáig, akkor bizony be fogsz rúgni.
2013. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Phoney ***** válasza:
100%
Abszintot (meg ilyen erős szeszt úgy általában) csak (látens/valódi) alkoholisták és míveletlenek isznak tisztán, de ők józanon se feltétlenül vannak maguknál.
2013. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

egy felestől már elég szépen belehet állni, 3-4-től már nehéz felkelni, és kb. 15 perc alatt alakul ki a hatása


üdv: egy kocsmai felszolgáló

2013. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer megittam 5 felest fél óra alatt. délután 5-től este 10-ig nem emlékszem semmire, viszont mikor magamhoz tértem szét volt szakadva a cipőm, és sebes volt a kezem, szóval szerintem valamibe belerúgtam és elestem. Ezt csak azért írtam le, hogy az az egy feles, az tényleg 1 legyen és ne 5. Egyébként, ha nem szoktál inni, akkor meg fogsz érezni 1 felest is, de azt nem tudom elképzelni, hogy 1 felestől emlékezetkiesésed lenne, vagy hánynál, vagy ilyesmi, esetleg kicsit hülyén beszélnél, és bevörösödne a fejed.
2013. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

35 ml tiszta alkohol van egy feles 70 % - os abszintban.


25 ml tiszta alkohol van egy fél literes 5%-os sörben.


Tehát kb olyan hatása lesz mintha 1,5-2 sört meginnál.


Phoney-válaszát adom, ezek az abszintok nem igazán ajánlottak emberi fogyasztásra hígítatlanul, de hígítva sem a legtöbb.(jó abszint ritka mint a fehér holló, és azok sem 4 ezer ft-s árnál kezdődnek, inkább 10-15 ezer ft)

2013. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)

egyébként szoktam alkoholt inni, de nem sűrűn, mondjuk havonta egyszer-kétszer többet, ha buliba megyek vagy ilyesmi, a legerősebb amit eddig ittam az 37%-os vodka volt, abból le tudtam húzni 5 felest, meg plusz még ittam sört, cidert, stb. és teljesen jól voltam, szerintem nagyjából jól bírom az alkoholt. :)

2013. máj. 22. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!