Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Több értelme van alkoholt...

Több értelme van alkoholt inni, mint dohányozni?

Figyelt kérdés

A dohányosok ellen nagyon harapnak.

Alkoholt inni értelmesebb?



2013. máj. 24. 20:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Egyik sem jó, de ha innál akkor mértékkel.
2013. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát,ha nem úgy iszik valaki hogy mindennap mikor hazamegy tele hányja a házat,és kb ájulás határán van a sok ivástól(régebben ismertem ilyet)akkor inkább az alkohol "jobb",igen.
2013. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Hát... alkoholt inni értelmesebb, mert legalább annyi haszna van, hogy jól érzed magad tőle. A ciginek nincs semmi haszna.
2013. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

"Hát... alkoholt inni értelmesebb, mert legalább annyi haszna van, hogy jól érzed magad tőle. A ciginek nincs semmi haszna."


Ki vagy te hogy eldöntsd más mitől érzi jól magát?

2013. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése.

Az alkohol ugye bizonyos mértékben egészséges, főleg ha vörös bort iszik az ember. De alkohol fogyasztás után tilos a vezetés egy ideig, illetve dolgozni sem mehet az ember. Viszont egyes italok jók fogfájásra, is, meg egy kis gyomor fertőtlenítésre, főleg a pálinka.

Cigaretta károsabb ugyan mert kinyírja az ember tüdejét, viszont annyi előnye van hogy vezethet az ember, munkahelyén is rágyújthat egy kijelölt helyen, meg még is megnyugtatja az embert.

Bár nem tudom i a jó abba mert egész életembe elszívtam kb 2 dobozzal aztán le is tettem a cigit és azóta egyáltalán nem kívánom, undorodok tőle. Az alkoholt sem kívánom mindig, nagyon ritkán hétvégente megiszok 1-2 üveg sört és ennyi, vagy 1 pohár bort, vagy pezsgőt.

Én mindig tudom hol a határ, utálok részeg lenni, egyszer elég volt többet nem kell.

2013. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mértékkel igen. A cigi a rendszeres használóinak az 50%-t megöli, míg bizonyos alkoholok (borok és egyéb gyenge szeszek) moderált fogyasztása jótékony hatással van a szívre, érrendszerre.
2013. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Phoney ***** válasza:
Az égetett szesz moderált fogyasztásának is megvan ugyanaz a haszna, csak ezt nem szokták hangoztatni, mert az égetett szeszt az emberek 90%-a nem moderáltan issza.
2013. máj. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát igen én is úgy vettem észre, hogy aki töményt vesz, az általában berúgni akar, nem iszogatni, persze vannak kivételek. Én a cigit nem szeretem életembe 2 szálat ha elszívtam de az se volt jó, részeg voltam egy kicsit, elszívtam rá gyorsan egy piros Marlborot és utána akkorát hánytam hogy az rettenet, pedig amíg csak ittam még nem volt semmi bajom. Igazából a ciginek is lehet haszna, mert megnyugtatja az embert, és bár az kis mennyiségben sem egészséges, de azért ha napi 1-2 szálat szívna az ember, az azért szerintem nem igazán káros, tehát nem az vágná haza a tüdejét, csak általában nem annyit szoktak szívni a dohányosok. Nagyon könnyű rászokni, talán könnyebb mint az alkoholra, és aki rászokik sokszor már nem azért szívja, hogy nyugodtabb legyen, hanem hogy ne legyen ideges, mert anélkül az. Mondjuk ez a piára is igaz, de arra nehezebb rászokni. Én is a pia mellett szavaznék, ha választanom kéne.
2013. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mind a kettő egy f*szság. (Mondom én aki nem veti meg egyiket sem.)

Bár már a cigiről leszoktam, de ritkán dohányozni a mai napig szeretek. (vízipipa, szivar, snüssz, pipa)

Valamiért megvan a feelingje, és még jól is esik bizonyos helyzetekben.


Alkohol?! Nem vagyok minden napi ivó, de azért szeretek lazítani, és sokszor ezt megkönnyíti egy ital. Ráadásul jól tud esni a nyári nap végén kiülni a fűre, aztán meginni egy jó hideg pofa sört, vagy egy fröccsöt.


Igazából a mértékkel van a baj, nem pedig a szokásokkal.

A csokizabálás is lehet ugyan olyan káros, de még sorolhatnám!


!!!Egyébként az emberi hülyeség a legkárosabb a világon!!!

2013. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

#4!

Téged mi motivált abban, hogy belémköss?

2013. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!