Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholmentes pezsgő ugye...

Az alkoholmentes pezsgő ugye tényleg nem tartalmazhat alkoholt?

Figyelt kérdés
Van most a törley-nek egy új alkoholmentes pezsgője, rá is van írva meg minden, de ugyan olyan az íze mint a rendes édes pezsgőé.(a férjem sem tudta megkülönböztetni) Nagyon finom behűtve, de nem akarok ártani a bébimnek.
2008. jún. 18. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs benne,idd nyugodtan. De ha van, akkor sem lesz a babának semmi baja. Nem szabad ennyire sterilnek lenni.
2008. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer rá van írva... A margarinra se írhatják, hogy vaj, mert nem tejből van. Az alkoholmentes pezsgőre csak azért írhatják rá, hogy nincs benne alkohol, mert tényleg nincs. Amúgy ez annyira nem új, már akkor is volt, amikor én terhes voltam. Tényleg nagyon finom, de én ittam egy pohár rendeset is, meg hétvégénként egy pohár finom bort, és van egy gyönyörű, egészséges nyolc hónapos fiam.
2008. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,tényleeg nincs benne de szerintem is nagyon finom,alig van különbésg,nyami!
2008. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!