Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha a beb*szás a fontos, miért...

Ha a beb*szás a fontos, miért válogatnak a piákkal?

Figyelt kérdés

Voltam házibuliban a haverokkal, és én nem iszok, de nem értem ezt.

Nekik az a fontos hogy minél jobban beb*sszanak.

És elfogyott a vodka, de nekik nem jó a pálinka, meg whisky, ezért elindultak a kocsmába venni. Ami zárva volt, és a bolt is bezárt, és tök kiakadtak, hogy most nem tudnak többet inni.


Nem értem. Ha a beb*szás a fontos, nem mindegy, hogy mit iszol?



2013. jún. 4. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Az neked az egyetlen bajod, hogy te nem iszol semmit. :) Amivel önmagában nincs is probléma, de akkor kérlek szépen, ne járj házibulikba!
2013. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt még megértem, hogy a nagyon erős házipáleszt nem isszák meg, de azt, hogy a whiskyt sem, az mi a p*cs. Jó mondjuk azt én is tapasztaltam, hogy kemény bekúráshoz jobb a vodka mint a whisky, mert a vodka szédít jobban, a whisky meg inkább jó kedvet csinál, de akkor is az bőven jó. Azt még tudom mondani, hogy megértem, hogy minőségi piáktól akarnak bekúrni, mert azért azoktól nem lesz másnapos az ember, de ha a whisky is jó minőségű volt akkor tényleg k*rvára válogatósak, nálunk a bulin csak akkor megyünk el piát venni, ha minden elfogyott.
2013. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet nem akarták keverni vagy válogatósak... nekem aztán tök m1 mitmiszok ha ingyen van
2013. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán nem volt nekik mind1, hogy mitől rúgnak be. Lehet a whisky túl pikáns volt nekik és ezért itták a színtelen szagtalan vodkát. Amúgy meg kezdjél egy kis alkohol iszogatni ilyen bulikban, mert akkor megérted miről is van, garantálom.
2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában ha előre megbeszélt bulit tartunk, és eltervezzük, hogy jól becsípünk, az nem azt jelenti, hogy mindegy mit iszunk, csak kiüssön! Pl valamitől tuti hány az ember, az nem jó, valamitől bealszik, valami undorító ízű. Azért a bebaxásnál is követelmény, hogy finom legyen, és nekem megfelelő, tehát ne legyen nem várt mellékhatása! Valószínű Ők sem gallyrészegre akarták magukat inni, hogy detoxba kössenek ki, csak nagyon jól akarták érezni magukat. Néha jó gátlástalannak lenni :)
2013. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megáll az eszem.
2013. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!